Φιλικό της ομάδας μας με τον ΑΟ Χανιά (Κ19)

27/9/14

Ο αγώνας δίνει την ευκαιρία στις δύο ομάδες να μετρήσουν τις δυνάμεις τους σ΄ ένα ματς που προφανώς και δεν θα έχει να ζηλέψει κάτι από αυτά επίσημου αγώνα πρωταθλήματος.

Φιλική «6αρα» με Φλόγα

Στο μεταξύ, οι ποδοσφαιριστές της Κ19 φόρτωσαν με τέρματα την ομάδα της Φλόγας Ρουστίκων με σκορ 6-0 στο φιλικό που δόθηκε μοιράζοντας γκολ κι εντυπώσεις σε κάθε ημίχρονο.

Στο α’ ημίχρονο, για την ομάδα μας σκόραραν οι: Κραβαριτης, Ανυφαντάκης και Ζότο παίζοντας με τους Κιμιωνή, Χριστοφοράκη, Μαγαράκη, Κιμιωνή Γ., Γαβαλά, Νεμπιάι, Μανωλακάκη, Ανυφαντάκη, Κραβαρίτη, Λαδιανό Χ. Α. και Ζότο.

Στην επανάληψη έπαιξαν και οι: Χριστοδουλάκης, Παπαδάκης Στ., Γιακουμάκης, Λαγκουβάρδος, Μαρής, Λέκα, Μπορμπουδάκης, Κριτσωτάκης, Λαδιανός Ν.Α., Μπιθιμίτρης, Βλαβιανός.
Η ομάδα μας ήταν το ίδιο καλή και ουσιαστική σκοράροντας άλλες τρεις φορές με  τους Κριτσωτάκη, Μπιθιμίτρη και Βλαβιανό.