Το Σαββατο (16/9) ο επαναληπτικός με τα Λιβάδια

15/9/17













Η
Επισκοπή μας υποδέχεται τα Λιβάδια, αυτο το Σαββατο (16/9) στις 16.30 στο "Θ. Βαρδινογιάννης". Όπως αντιλαμβάνεται ο καθένας, το 1-8 του α’ αγώνα, δεν δίνει παρά την ευκαιρία στον Χρήστο Βασιλείου να δοκιμάσει σχήματα και παίκτες και αντίστοιχα, στα Λιβάδια να τεστάρουν τις όποιες αντοχές τους απέναντι στην ομάδας μας που, όπως και να έχει, είναι και με τα δύο πόδια στην επόμενη φάση.

Το πρόγραμμα και οι διαιτησίες των επαναληπτικών αγώνων: (Α’ φάση):

Σάββατο (16/9), 16.30:
Γηπ. Αρμένων: ΟΦΑ – Αετός Ανωγείων
(Ρ. Σταυρουλάκης, Φραγκιαδάκης, Σαρής – Π.Δ.: Αρ. Βαμβακίδης).

Γηπ. «Θ. Βαρδινογιάννης»: Επισκοπή – Λιβάδια
(Γρύλλης, Καραγιαννόπουλος, Μαϊνωλάς – Π.Δ.: Κ. Δελήμπασης)

Γηπ. Αλφάς: ΠΑΟ Αλφάς – Κεραυνός
(Χόμπης, Καψαλάκης, Αραμπόπουλος – Π.Δ.: Δημητρακάκης).

Γηπ. Μελιδονίου: Τάλως Μελιδονίου – ΕΑΠ
(Κετεσίδης, Λιοδάκης, Βαρβαντάκης – Π.Δ.: Β. Γαγάνης).

Κυριακή (17/9), 16.30:
Γηπ. Αρμένων: Άρης – Σπηλίου
(Φραντζεσκάκης, Καραγιαννόπουλος, Κοκκινάκης – Π.Δ.: Αρ. Βαμβακίδης).

Γηπ. Περάματος: ΑΕΜ – Δόξα Πλατανέ
(Φραγκιαδάκης, Κανδυλάκης, Κελαϊδής – Π.Δ.: Β. Γαγάνης).

Γηπ. Ζωνιανών: Ερμής Ζ. – Κάλυβος
(Δασκαλομαρκάκης, Λιοδάκης, Αραμπόπουλος – Π. Δ.: Δημητρακάκης).

Γηπ. Φουρφουρά: Ψηλορείτης – Ρεθυμνιακός
(Σαρής, Χόμπης, Μαϊνωλάς – Π.Δ.: Β. Κουτσουράκης).

Γηπ. Γερανίου: Ποσειδώνας – Αστέρας
(Κετεσίδης, Γρύλλης, Καψαλάκης – Π. Δ.: Δ. Χριστοδουλάκης).



Τα αποτελέσματα των α’ αγώνων:

Σπήλι – Άρης    1–3

Δόξα Πλατανέ – ΑΕ Μυλοποτάμου    0–6

Αστέρας Ρεθύμνου – Ποσειδώνας    4–0

Αετός Ανωγείων – ΟΦ Αρμένων    1-1

Λιβάδια – Επισκοπή    1-8

Κάλυβος – Ερμής Ζωνιανών    0-2

Ε.Α.Π – Τάλως Μελιδονίου    0-3

Ρεθυμνιακός – Ψηλορείτης    8-0

Κεραυνός – ΠΑΟ Αλφάς    3-7




 

Πίσω

  Τα αποτελέσματα της 16ης αγωνιστικής:

  Επισκοπή – Αστέρας Ρ.   2-0
  Δόξα Πλατανέ - ΟΦ Αρμένων  2 – 0
   Κεραυνός – Κάλυβος         0 – 2
   ΠΑΟ Αλφάς – Ε.Α.Π.           2 – 1
   Σπήλι – Τάλως Μελιδονίου 1 – 2
   Αετός Ανωγείων – Άρης Ρ.1 – 3
   Ρεθυμνιακός – Ποσειδώνας 1 – 0
  






 
ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΑ
# ΟΜΑΔΕΣ ΒΑΘΜΟΙ
1 ΕΠΙΣΚΟΠΗ 40
2 ΡΕΘΥΜΝΙΑΚΟΣ 38
3 ΑΣΤΕΡΑΣ Ρ. 36
4 ΚΑΛΥΒΟΣ 28
5 ΔΟΞΑ ΠΛ. 23
6 ΕΑΠ 21
7 0ΦΑ 18
- ΠΑΟ ΑΛΦΑΣ 18
- ΑΡΗΣ 18
10 ΣΠΗΛΙ 16
- ΠΟΣΕΙΔΩΝΑΣ 16
- ΤΑΛΩΣ ΜΕΛ. 16
13 ΑΕΤΟΣ ΑΝ. 14
14 ΨΗΛΟΡΕΙΤΗΣ 7
15 ΚΕΡΑΥΝΟΣ 5
     
 
Ρέθυμνο HOTSoft.gr σχεδιασμός, κατασκευή, Προώθηση ιστοσελίδων, Κρητη SEO. Ρέθυμνο Aσύρματα δίκτυα WiFi, Δομημένη καλωδίωση, έξυπνο σπίτι. Rethymno Website Design, Web Development, Web site Promotion, SEO Crete SEM. powered by HOTSoft.gr internet, δίκτυα & τηλεπικοινωνίες