Στο Σπήλι για νέο «διπλό» η Επισκοπή

3/3/17















Σ
τον Άγιο Βασίλειο θα βρεθεί η ομάδα μας όπου θα αντιμετωπίσει το Σπήλι στο πλαίσιο της 22ης αγωνιστικής στο Α’ τοπικό.


Οι παίκτες μας θα βρεθούν στην συγκεκριμένη έδρα για ένα και μόνο αποτέλεσμα, τη νίκη προκειμένου να συνεχίσουν να καταδιώκουν ή και να βρεθούν ξανά στην κορυφή στην περίπτωση –πάντα- που η ΑΕΜ «στραβοπατήσει» στην έδρα της με τον Ρεθυμνιακό.


Ο Κατέ Φονσέκα είναι καλά στην υγεία του και φαίνεται πως, επιστρέφει ξανά έπειτα από 25 μέρες απουσίας λόγω τραυματισμού (θλάση στον γαστροκνήμιο).

Η τελευταία προπόνηση θα πραγματοποιηθεί απόψε Παρασκεύή (3/3) το απόγευμα στο «Θεόδωρος Βαρδινογιάννης» και αύριο Σάββατο (4/3) η αποστολή θα ξεκινήσει με προορισμό το Σπήλι.

Το πρόγραμμα της 22ης αγωνιστικής:
Σάββατο 4-3-17
Γηπ. Σπηλίου, 15.30: Σπήλι – Επισκοπή
Γηπ. Αρμένων, 15.30: ΟΦ Αρμένων – Ψηλορείτης
Γηπ. Περάματος, 15.30: ΑΕ Μυλοποτάμου – Ρεθυμνιακός    
Γηπ. Μισιρίων, 15.30: Δόξα Πλατανέ - Άρης Ρεθύμνου

Κυριακή 5-3-17
Γηπ. Σοχώρας, 15.30: Αστέρας Ρεθύμνου – Κάλυβος    
Γηπ. Ατσιποπούλου, 15.30: Ε.Α.Π. – Λιβάδια    
Γηπ. Γερανίου, 15.30: Ποσειδώνας - Τάλως Μελιδονίου    
ΠΑΟ Αλφάς  - Φλόγα Ρουστίκων    3-0 α.α.


Προπόνηση με διπλό την Κυριακή για την Επισκοπή 2010

Δίχως αγωνιστικές υποχρεώσεις είναι αυτή η 21η αγωνιστική για την Επισκοπή 2010 αφού στο πρόγραμμα έτυχε να πέσει πάνω στην αποχωρείσουσα Πηγή. Οι τρεις βαθμοί μπήκαν ήδη στο «τσεπάκι» της ομάδας μας και την Κυριακή (5/3) φαίνεται πως, ο νέος προπονητής, Λευτέρης Δρακάκης θα συγκεντρώσει τους παίκτες του στο γήπεδο για να πραγματοποιηθεί προπόνηση (διπλό).

Το πρόγραμμα της 21ης αγωνιστικής:

Σάββατο 4-3-17
Γηπ. Σοχώρας, 15.30: Κεραυνός – Απόλλων
Γηπ. Γαράζου, 15.30: Τάλως Γαράζου – Αναγέννηση ΜΠΣΡ

Κυριακή 5-3-17
Γηπ. Σπηλίου, 15.30: Φοίνικας – Αετός Ανωγείων
Γηπ. Περάματος, 15.30: Αστέρας Περάματος – Μέλαμπες
Γηπ. Μισιρίων, 15.30: Παναρκαδικός – ΝΕΑΡ
Λίβας – Νέοι Ζωνιανοί    3-0 α.α.
Πηγή – Επισκοπή 2010    0-3 α.α.
Ρεπό: Ασή Γωνιά





Πίσω

   Τα αποτελέσματα της 29ης αγωνιστικής
  [nbsp) Λιβάδια – ΠΑΟ Αλφάς         2 – 1
    ΑΕ Μυλοποτάμου – Ψηλορείτης     7 – 1
    Δόξα Πλατανέ – Επισκοπή   0 – 4
    Σπήλι – Κάλυβος      1 – 1
    Αστέρας Ρεθύμνου – Τάλως Μελιδονίου   7 – 2
    ΟΦ Αρμένων – Άρης Ρεθύμνου       2 – 3
    Φλόγα Ρουστίκων – Ρεθυμνιακός   0 – 3 α.α.

    Κυριακή 30 Απριλίου (17.00)
    Ποσειδώνας Γερανίου – Ε.Α.Π. (Γερανίου).



















 
ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΑ
# ΟΜΑΔΕΣ ΒΑΘΜΟΙ
1 ΑΕΜ 85
2 ΕΠΙΣΚΟΠΗ 83
3 ΡΕΘΥΜΝΙΑΚΟΣ 65
4 ΑΣΤΕΡΑΣ Ρ. 64
5 ΑΡΗΣ 58
6 ΠΟΣΕΙΔΩΝΑΣ 44
- 0ΦΑ 44
8 ΕΑΠ 42
9 ΤΑΛΩΣ ΜΕΛ. 35
10 ΨΗΛΟΡΕΙΤΗΣ 30
11 ΠΑΟ ΑΛΦΑΣ 29
- ΔΟΞΑ ΠΛ. 29
- ΚΑΛΥΒΟΣ 29
14 ΣΠΗΛΙ 25
15 ΛΙΒΑΔΙΑ 25
16 ΦΛΟΓΑ Ρ. (Αποχώρησε)
 
Ρέθυμνο HOTSoft.gr σχεδιασμός, κατασκευή, Προώθηση ιστοσελίδων, Κρητη SEO. Ρέθυμνο Aσύρματα δίκτυα WiFi, Δομημένη καλωδίωση, έξυπνο σπίτι. Rethymno Website Design, Web Development, Web site Promotion, SEO Crete SEM. powered by HOTSoft.gr internet, δίκτυα & τηλεπικοινωνίες