Παραστάσεις εμπειριών για τις ακαδημίες μας

5/4/18

.

Στο 2ο Πασχαλινό τουρνουά ακαδημιών «Πέτρος Βουζουνεράκης» συμμετείχαν για τρεις συναπτές μέρες (Μ. Δευτέρα, Μ. Τρίτη και Μ. Τετάρτη) τα παιδιά των ακαδημιών της Επισκοπής μας στην Ιεράπετρα.

Στο μεγάλο αυτό τουρνουά όπου διεξήχθη σε 4 διαφορετικά γήπεδα (Αθλητικό κέντρο Il Campo, «Βουζουνεράκειο» Δημοτικό Στάδιο Ιεράπετρας, Δημοτικό γήπεδο Κουτσουρά, Δημοτικό Στάδιο Ιεράπετρας «Κοτσυφιάνης»), ο σύλλογός μας συμμετείχε με δύο αγωνιστικά τμήματα των ακαδημιών σε ηλικίες 2003-04 και 2005-06 και κατάφερε να διακριθεί μέσα από τις εμφανίσεις του καταλαμβάνοντας την 3η θέση στην πρώτη και την 4η θέση στη δεύτερη.



Τα αποτελέσματα ανά κατηγορία:
2003-2004:
Ατρόμητος-Επισκοπή    4-1
(Τζωρτζινάκης 1,)
Επισκοπή – Άρης Σούδας 3-2
(Τζωρτζινάκης 2, Γιαννούλης 1 φάουλ)
Επισκοπή – Ηρόδοτος 1-1
(Τζωρτζινάκης 1)
Θέση 3-4:
Επισκοπή – Λίντο 3-0
(Τζωρτζινάκης 3)




ΕΠΙΣΚΟΠΗ (Γασπαράκης Β.):  Βουμβουλάκης, Κιόσε, Ματθαιακάκης, Γιαννούλης, Ασμαριανάκης, Δαμανάκης, Κιμιωνής Ν., Κάλφι, Λελεδάκης, Νικολακάκης, Τζωρτζινάκης, Τσιλεδάκης, Γυπαράκης, Τζουτζούλης.




2005-2006:
Επισκοπή – Αρένα Χανίων    4-2
(Α. Πεγκίνι 3, Λέκα 1)
Επισκοπή- Lido    6-0
(Α. Πεγκίνι 3, Τραϊτοράκης 1, Λέκα 1, Καραγιάννης Α. 1)
Παλαιόχωρα – Επισκοπή 2-0
Μικρός τελικός
Αθλόπολις – Επισκοπή 2-0

ΕΠΙΣΚΟΠΗ (Αποστολάκης Μπ.): Αποστολάκης Ν., Κοπαλίδης, Καραταράκης, Ποθουλάκης, Μπουντουράκης, Τραϊτοράκης, Λέκα, Γιαχάι, Καραγιάννης Αρ., Καραγιάννης Παν., Πεγκίνι, Νιώρας, Τσάλαγγας.



*Οι ομάδες μας συνοδεία των προπονητών κ.κ. Αποστολάκη και Γασπαράκη εκπροσώπησαν αξιοπρεπώς τον Α.Ο. Επισκοπής, αποκόμισαν πολύτιμες εμπειρίες και έζησαν όμορφες στιγμές.


Το τμήμα ακαδημίας μας εκφράζει τις θερμές ευχαριστίες του στον Νίκο Τσιλεδάκη για την ευγενική χορηγία του στην μετακίνηση της αποστολής.





Πίσω

            Τα φιλικά 2018-19

   Σάββατο 4 Αυγούστου
   "Θ. Βαρδινογιάννης", Επισκοπή - ΟΦΗ Κ20   2-0
   Σάββατο 11 Αυγούστου
   ΔΑΚ Γάλλου, 18.00: Επισκοπή - Εργοτέλης 0-2
   Κυριακή 19 Αυγούστου
   ΔΑΚ Γάλλου, 17.00: Επισκοπή – ΟΦΙ
   Κυριακή26 Αυγούστου
   Δημ. Στ. Χαλκίδας»: ΑΟ Χαλκίς - Επισκοπή
Κυπελλο Ελλάδας
   Τετάρτη 29 Αυγούστου
   Ν. Αλικαρνασσός, 17.00: Ηρόδοτος - Επισκοπή
Φιλικά
   Τετάρτη 5 Σεπτεμβρίου
   «Θ. Βαρδινογιάννης», 17.00 Επισκοπή – Παλαιόχωρα




















 
ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΑ
# ΟΜΑΔΕΣ ΒΑΘΜΟΙ
1 ΕΠΙΣΚΟΠΗ 79
2 ΡΕΘΥΜΝΙΑΚΟΣ 60
3 ΑΣΤΕΡΑΣ Ρ. 59
4 ΚΑΛΥΒΟΣ 50
5 0ΦΑ 42
6 ΕΑΠ 41
7 ΑΡΗΣ 41
8 ΔΟΞΑ ΠΛ. 37
9 ΤΑΛΩΣ ΜΕΛ. 33
10 ΠΑΟ ΑΛΦΑΣ 29
11 ΨΗΛΟΡΕΙΤΗΣ 29
12 ΠΟΣΕΙΔΩΝΑΣ 28
13 ΑΕΤΟΣ ΑΝ. 28
14 ΣΠΗΛΙ 25
15 ΚΕΡΑΥΝΟΣ 6
     
 
Ρέθυμνο HOTSoft.gr σχεδιασμός, κατασκευή, Προώθηση ιστοσελίδων, Κρητη SEO. Ρέθυμνο Aσύρματα δίκτυα WiFi, Δομημένη καλωδίωση, έξυπνο σπίτι. Rethymno Website Design, Web Development, Web site Promotion, SEO Crete SEM. powered by HOTSoft.gr internet, δίκτυα & τηλεπικοινωνίες