Με τα πόδια στην Επισκοπή και τα... αυτιά στη Σοχώρα

27/10/16

















Άλλο ένα Σαββατοκύριακο δράσης έρχεται για τις ομάδες μας.

Η Επισκοπή στο Α’ τοπικό υποδέχεται την Κυριακή (30/10, 15.00, προσέξτε γιατί η ώρα αλλάζει το πρωί 03.00 π.μ. της Κυριακής) τον ΑΟ Σπηλίου και λογικά, δείχνει να έχει ξεκάθαρα το «πάνω χέρι» απέναντι σε μια ομάδα που έχει πολλά σκαμπανεβάσματα στην απόδοσή της.

Ο αγώνας θα λάβει χώρα στο γήπεδο «Θεόδωρος Βαρδινογιάννης» και ο προπονητής μας, Χρήστος Βασιλείου αλλά και οι παίκτες μας, θα επιδιώξουν τη νίκη συνδυάζοντάς τη με καλή εμφάνιση και με την… προσδοκία ότι η ΑΕΜ θα «στραβοπατήσει» στη Σοχώρα απέναντι στον Ρεθυμνιακό.

Το πρόγραμμα της 7ης αγωνιστικής:

Σάββατο 29 Οκτωβρίου (16.00)
Γηπ. Αλφάς: Κάλυβος – Αστέρας Ρεθύμνου
Γηπ. Μισιρίων: Άρης Ρεθύμνου – Δόξα Πλατανέ
Γηπ. Σοχώρας: Ρεθυμνιακός – ΑΕ Μυλοποτάμου

Κυριακή 30 Οκτωβρίου (12.00)
Γηπ. Αλφάς: Λιβάδια – Ε.Α.Π.

 (15.00)
Γηπ. Μελιδονίου: Τάλως Μελιδονίου – Ποσειδώνας Γερανίου
Γηπ. Επισκοπής: Επισκοπή – Σπήλι
Γηπ. Φουρφουρά: Ψηλορείτης – ΟΦ Αρμένων
Γηπ. Ατσιποπούλου: Φλόγα Ρουστίκων – ΠΑΟ Αλφάς


Β’ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ: Η Επισκοπή 2010 στο Σπήλι κόντρα στον Φοίνικα

Στην β’ κατηγορία τοπικού, η άλλη ομάδα μας, η Επισκοπή 2010, αγωνίζεται το Σάββατο 29/10, 16.00) στο γήπεδο Σπηλίου. Ο Φοίνικας που παρουσιάζεται ξεκούραστος, καθώς την περασμένη αγωνιστική εξέτισε το ρεπό του, έχει μία καλή συγκομιδή βαθμών απέναντι στην ομάδα μας που προσπαθεί για την πρώτη κατάκτηση θετικού αποτελέσματος.

Το πρόγραμμα της 5ης αγωνιστικής:

Σάββατο 29 Οκτωβρίου (16.00)


Γηπ. Σπηλίου: Φοίνικας – Επισκοπή 2010
Γηπ. Σοχώρας: Λίβας – Αναγέννηση ΜΠΣΡ

Κυριακή 30 Οκτωβρίου (11.00)

Γηπ. Γαράζου: Τάλως Γαράζου – ΝΕΑΡ

 (15.00)
Γηπ. Περάματος: Αστέρας Περάματος – Ασή Γωνιά
Γηπ. Σοχώρας: Κεραυνός – Μέλαμπες
Γηπ. Μισιρίων: Παναρκαδικός – Απόλλωνας

Τετάρτη 2 Νοεμβρίου (16.00)
Γηπ. Αλφάς: Νέοι Ζωνιανών – Αετός Ανωγείων

Πίσω

  Το πρόγραμμα των φιλικών προετοιμασίας:

    «Θ. Βαρδινογιάννης», Τρίτη 8 Αυγούστου:
    Επισκοπή – Άρης
5-1
    «Θ. Βαρδινογιάννης», Σάββατο 12 Αυγούστου:
   Επισκοπή – Ρεθυμνιακός

    «Θ. Βαρδινογιάννης», Σάββατο 19 Αυγούστου:
   Επισκοπή - ΙΝΚΑ
    ΔΑΚ Γάλλου, Τετάρτη 23 Αυγούστου:
   Επισκοπή - Ηρόδοτος

   «Θ. Βαρδινογιάννης», Σάββατο 26 Αυγούστου:
   Επισκοπή - Κορωνίδα

   
ΔΑΚ Γάλλου (Super Cup), Κυριακή 3 Σεπτεμβρίου:
   Επισκοπή - ΑΕΜ

   
ΔΑΚ Γάλλου, Σάββατο 9 Σεπτέμβρη:
   Ε
πισκοπή - Παλαιόχωρα
















 
ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΑ
# ΟΜΑΔΕΣ ΒΑΘΜΟΙ
1 ΑΕΜ 85
2 ΕΠΙΣΚΟΠΗ 83
3 ΡΕΘΥΜΝΙΑΚΟΣ 65
4 ΑΣΤΕΡΑΣ Ρ. 64
5 ΑΡΗΣ 58
6 ΠΟΣΕΙΔΩΝΑΣ 44
- 0ΦΑ 44
8 ΕΑΠ 42
9 ΤΑΛΩΣ ΜΕΛ. 35
10 ΨΗΛΟΡΕΙΤΗΣ 30
11 ΠΑΟ ΑΛΦΑΣ 29
- ΔΟΞΑ ΠΛ. 29
- ΚΑΛΥΒΟΣ 29
14 ΣΠΗΛΙ 25
15 ΛΙΒΑΔΙΑ 25
16 ΦΛΟΓΑ Ρ. (Αποχώρησε)
 
Ρέθυμνο HOTSoft.gr σχεδιασμός, κατασκευή, Προώθηση ιστοσελίδων, Κρητη SEO. Ρέθυμνο Aσύρματα δίκτυα WiFi, Δομημένη καλωδίωση, έξυπνο σπίτι. Rethymno Website Design, Web Development, Web site Promotion, SEO Crete SEM. powered by HOTSoft.gr internet, δίκτυα & τηλεπικοινωνίες