Με Ποσειδώνα η Επισκοπή – Με Αση Γωνιά η Επισκοπή 2010

10/3/17













Η
23η και η 22η αγωνιστική διεξάγεται  αυτό το Σαββατοκύριακο σε Α’ και Β’ τοπικό αντίστοιχα.

Η Επισκοπή στην Α’ κατηγορία υποδέχεται το Σάββατο (11/3, 16.00) τον Ποσειδώνα στο «Θεόδωρος Βαρδινογιάννης» στην 4η συνάντηση για φέτος (έχουν προηγηθεί αυτή του Α’ γύρου (0-2 στο Γεράνι με τους Μιχελακάκη, Νάκα), και του κυπέλλου (1-1 στο Γεράνι με το Μαυρομάτη και 5-1 στο «Θ. Βαρδινογιάννης» με τους Φονσέκα (2), Νάκα, Ρηγάκη και Σπανουδάκη).

Η ΑΕΜ δεν αγωνίζεται εκτίοντας το ρεπό της μια και το πρόγραμμα την έφερε απέναντι στην Φλόγα Ρουστίκων που έχει αποχωρήσει από το πρωτάθλημα.


Β΄ κατηγορία: Με την Ασή Γωνιά η Επισκοπή 2010

Στη Β’ κατηγορία το μόνο που μπορούμε να σημειώσουμε είναι ότι, τα πιο ενδιαφέροντα παιγνίδια εκτός από αυτό της ομάδας μας κόντρα στην Ασή Γωνιά (Κυριακή 12.3, 16.00), παίζονται σε Μελιδόνι (Αναγέννηση – Παναρκαδικός) και Σοχώρα (ΝΕΑΡ – Κεραυνός).

Ο προπονητής μας, Λευτέρης Δρακάκης θα κάτσει για δεύτερη φορά στον πάγκο μετά τον αγώνα κόντρα στον Φοίνικα (4-5).


Δωρεάν διαιτησίες
Σε υλοποίηση της υπόσχεση που είχε δώσει προχωρά η Ε.Π.Σ. Ρεθύμνου μετά την εξαγγελία της στη Γενική Συνέλευση την 13-2-2017 για παροχή (1) μίας δωρεάν διαιτησίας για κάθε ομάδα στους αγώνες στις 11-12 Μαρτίου 2017 και 18-19 Μαρτίου 2017.

Το πρόγραμμα στο Α’ Τοπικό:

Η 23η αγωνιστική

Σάββατο 11/3/17 (16.00)

Γηπ. Λιβαδίων! Λιβάδια – Τάλως Μελιδονίου
Γηπ. Αλφάς: Κάλυβος – Ε.Α.Π.
Γηπ. «Θ. Βαρδινογιάννης»: Επισκοπή – Ποσειδώνας
Γηπ. Μισιρίων: Άρης– Αστέρας Ρεθύμνου
Γηπ. Σοχώρας: Ρεθυμνιακός – Δόξα Πλατανέ

Κυριακή 12 Μαρτίου (16.00)

Γηπ. Αλφάς: ΠΑΟ Αλφάς – ΟΦ Αρμένων
Γηπ. Φουρφουρά: Ψηλορείτης – Σπήλι
Φλόγα Ρουστίκων – ΑΕ Μυλοποτάμου 0 – 3 α.α.


Το πρόγραμμα στο Β’ Τοπικό:


Η 22η αγωνιστική

 Κυριακή 12 Μαρτίου (16.00)
Γηπ. Γαράζου: Τάλως Γαράζου – Λίβας
Γηπ. Μελιδονίου: Αναγέννηση ΜΠΣΡ – Παναρκαδικός
Γηπ. «Θ. Βαρδινογιάννης»: Επισκοπή 2010 – Ασή Γωνιά
Γηπ. Μισιριών: Απόλλωνας – Αστέρας Περάματος
Γηπ. Σοχώρας: ΝΕΑΡ – Κεραυνός
Νέοι Ζωνιανών – Φοίνικας 0 – 3 α.α.
Αετός Ανωγείων – Πηγή 3 – 0 α.α.
Ρεπό: Μέλαμπες



Πίσω

      Τα αποτελέσματα της 12ης αγωνιστικής:
  Γιούχτας-Ατρόμητος Πειραιά  1-1
   AEEEK ΣΥΝΚΑ-Κερατσίνι  1-0
   ΠΟΑ-Νεάπολη  0-2
   Παλαιόχωρα-Εθνικός  1-3
   Επισκοπή-Ιωνικός   1-2
   Ρεπό: Προοδευτική





 
ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΑ
# ΟΜΑΔΕΣ ΒΑΘΜΟΙ
1. ΟΦΙ 27
2. ΕΘΝΙΚΟΣ 26
3. ΓΙΟΥΧΤΑΣ 19
4. ΕΠΙΣΚΟΠΗ 18
5. ΚΕΡΑΤΣΙΝΙ 15
6. ΙΩΝΙΚΟΣ 16
7. ΑΜΕΠΛΑΚΙΑΚΟΣ 14
-. ΑΕΕΚ ΣΥΝΚΑ 14
9. ΠΟΑ 13
10. ΠΑΛΑΙΟΧΩΡΑ 10
-. ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗ 10
12. ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ Π. 7
-. ΝΕΑΠΟΛΗ 7
 
Ρέθυμνο HOTSoft.gr σχεδιασμός, κατασκευή, Προώθηση ιστοσελίδων, Κρητη SEO. Ρέθυμνο Aσύρματα δίκτυα WiFi, Δομημένη καλωδίωση, έξυπνο σπίτι. Rethymno Website Design, Web Development, Web site Promotion, SEO Crete SEM. powered by HOTSoft.gr internet, δίκτυα & τηλεπικοινωνίες