Μάχες σε Επισκοπή και Σοχώρα

2/12/16















Το Σαββατοκύριακο «ανοίγει τις πόρτες του» στη 12η αγωνιστική της Α’ κατηγορίας και στη 10ης αγωνιστική αντίστοιχα του β’ τοπικού.

Επισκοπή και Επισκοπή 2010 έχουν εκ διαμέτρου αντίθετες κατευθύνσεις αφού η μεγάλη ομάδα υποδέχεται αυτή την Κυριακή (4.12, 15.00) τον ΠΑΟ Αλφάς στο "Θεόδωρος Βαρδινογιάννης" ενώ η Επισκοπή 2010 έχει εκτός έδρας υποχρέωση με τη ΝΕΑΡ στη Σοχώρα (Κυριακή 4/12, 15.00).
Όσον αφορά τους «μεγάλους» η ομάδα μας έχει το «πάνω χέρι» απέναντι στον ΠΑΟ Αλφάς που προέρχεται από δύο συναπτές ήττες (5-0 από τον Ποσειδώνα και 3-1 από τον Τάλω Μελιδονίου).

Το πρόγραμμα 12η αγωνιστικής:

Σάββατο (3/12/2016):

Γηπ. Γερανίου, 15.00: ΑΟ Ποσειδώνα -  Δόξα Πλατανέ
Γηπ. Σοχώρας, 15.00: ΑΟΝ Αστέρας – ΑΟ Σπηλίου
Γηπ. Μισιρίων, 15.00: ΑΟ Άρης - ΑΟ Ρεθυμνιακός
Γηπ. Ατσιποπούλου, 15.00: ΑΕ Ατσιπ. Πρινέ – ΟΦ Αρμένων
Καλύβου – Φλόγα Ρουστίκων 3-0 α.α.

Κυριακή (4/12/2016):


Γηπ. Φουρφουρά, 15.00: ΑΟ Ψηλορείτης - ΑΟ Λιβαδίων    
Γηπ. Μελιδονίου, 15.00:  Τάλως Μελιδονίου – ΑΕ Μυλοποτάμου
Γηπ. Επισκοπής, 15.00:    Επισκοπή – ΠΑΟ Αλφάς


Β’ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ: Στη Σοχώρα η Επισκοπή 2010

Την ίδια μέρα, οι νεαροί μας, η Επισκοπή 2010 θα κληθούν να δώσουν μια μάχη απέναντι στη ΝΕΑΡ. Οι γηπεδούχοι είχαν ένα εντυπωσιακό ξεκίνημα στο πρωτάθλημα. Το ίδιο δυνατή όμως παρουσιάζεται και η ομάδα μας το τελευταίο διάστημα.

Το πρόγραμμα της 10ης αγωνιστικής:

Σάββατο (3/12/2016):

Γηπ. Ζωνιανών, 12.00: Νέοι Ζωνιανών -    ΑΟ Μελάμπων    
Γηπ. Γαράζου, 15.00: Τάλως Γαράζου – Αστέρας Περάματος
Καλύβου – Φλόγα Ρουστίκων 3-0 α.α.

Κυριακή (4/12/2016):

Γηπ. Μισιρίων, 11.00: Α.Γ.Ο.Δ.Α./Παναρκαδικός -  ΑΟΝ Κεραυνός    
Γηπ. Σοχώρας, 11.00: ΝΕΑΡ – ΑΟ Επισκοπής 2010
Γηπ. Ανωγείων, 15.00: Αετός Ανωγείων – ΑΟ Απόλλων    
Γηπ. Σπηλίου, 15.00: ΑΓΣΣΝ Φοίνικας - ΑΟ Ασή Γωνιάς    
Πηγή – Λίβας 0-3 α.α.
Ρεπό: Αναγέννηση ΜΠΣΡ


Πίσω

  Το πρόγραμμα των φιλικών προετοιμασίας:

    «Θ. Βαρδινογιάννης», Τρίτη 8 Αυγούστου:
    Επισκοπή – Άρης
5-1
    «Θ. Βαρδινογιάννης», Σάββατο 12 Αυγούστου:
   Επισκοπή – Ρεθυμνιακός 2-1

    «Θ. Βαρδινογιάννης», Σάββατο 19 Αυγούστου:
   Επισκοπή - ΙΝΚΑ 2-0
    Γηπ. Αλικαρνασσού, Τετάρτη 23 Αυγούστου:
   Ηρόδοτος - Επισκοπή 
0-0
   «Θ. Βαρδινογιάννης», Σάββατο 26 Αυγούστου:
   Επισκοπή - Κορωνίδα
4-3
   
ΔΑΚ Γάλλου (Super Cup), Κυριακή 3 Σεπτεμβρίου:
   Επισκοπή - ΑΕΜ
3-1
   
ΔΑΚ Γάλλου, Σάββατο 9 Σεπτέμβρη:
   Ε
πισκοπή - Παλαιόχωρα 4-1
    Τουρνουά Βάμου:
    Επισκοπή - Τιτάνας Καλυβών 2-0
    Επισκοπή - Απόλλωνας Αγ. Ιωάννη 3-0
















 
ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΑ
# ΟΜΑΔΕΣ ΒΑΘΜΟΙ
1 ΑΕΜ 85
2 ΕΠΙΣΚΟΠΗ 83
3 ΡΕΘΥΜΝΙΑΚΟΣ 65
4 ΑΣΤΕΡΑΣ Ρ. 64
5 ΑΡΗΣ 58
6 ΠΟΣΕΙΔΩΝΑΣ 44
- 0ΦΑ 44
8 ΕΑΠ 42
9 ΤΑΛΩΣ ΜΕΛ. 35
10 ΨΗΛΟΡΕΙΤΗΣ 30
11 ΠΑΟ ΑΛΦΑΣ 29
- ΔΟΞΑ ΠΛ. 29
- ΚΑΛΥΒΟΣ 29
14 ΣΠΗΛΙ 25
15 ΛΙΒΑΔΙΑ 25
16 ΦΛΟΓΑ Ρ. (Αποχώρησε)
 
Ρέθυμνο HOTSoft.gr σχεδιασμός, κατασκευή, Προώθηση ιστοσελίδων, Κρητη SEO. Ρέθυμνο Aσύρματα δίκτυα WiFi, Δομημένη καλωδίωση, έξυπνο σπίτι. Rethymno Website Design, Web Development, Web site Promotion, SEO Crete SEM. powered by HOTSoft.gr internet, δίκτυα & τηλεπικοινωνίες