Λίγο πριν τα ντέρμπι για Επισκοπή και Επισκοπή 2010

21/10/16

















Από το Σάββατο έως και την Κυριακή έχει ματς για τις ομάδες μας (Επισκοπή και Επισκοπή 2010).

Φυσικά, το πρώτο μεγάλο ματς για την Επισκοπή μας είναι αυτό του Σαββάτου (22/10, 16.00) στο γήπεδο Αρμένων, εκεί όπου οι παίκτες του Χρήστου Βασιλείου, αρχικά επιδιώκουν τη νίκη (έχουν δώσει τρια μέχρι στιγμής και τα έχουν κατακτήσει άνετα (με Άρη (δις) 3-1 και 0-3 αντίστοιχα και με Ρεθυμνιακό (1-4) και την αναβάθμισή τους βαθμολογικά.

Σε μια τέτοια περίπτωση θα έχουν μπροστά τους ή την ΑΕΜ ή ίσως και κανέναν εάν ο Άρης κερδίσει τη μυλοποταμίτικη ομάδα στο Πέραμα (οι αγώνες διεξάγονται την ίδια ώρα).
Η ομάδα μας προπονήθηκε κανονικά και δίχως προβλήματα καθ’ όλη τη διάρκεια της εβδομάδας.

Το πρόγραμμα της (6ης) αγωνιστικής στο Α’ τοπικό:

Σάββατο 22 Οκτωβρίου (16.00)
Γηπ. Περάματος: ΑΕ Μυλοποτάμου – Άρης Ρεθύμνου
Γηπ. Σοχώρας: Αστέρας Ρεθύμνου – Ε.Α.Π.
Γηπ. Ατσιποπούλου: Φλόγα Ρουστίκων – Ψηλορείτης
Γηπ. Αρμένων: ΟΦ Αρμένων – Επισκοπή

Κυριακή 23 Οκτωβρίου (16.00)
Γηπ. Σπηλίου: Σπήλι – Τάλως Μελιδονίου
Γηπ. Γερανίου: Ποσειδώνας Γερανίου – Λιβάδια
Γηπ. Αλφάς: ΠΑΟ Αλφάς – Ρεθυμνιακός.
Γηπ. Μισιρίων: Δόξα Πλατανέ – Κάλυβος



Στο «Θεόδωρος Βαρδινογιάννης» η Επισκοπή 2010

Στην έδρα μας θα αγωνιστεί η β’ ομάδα μας την Κυριακή (23/10) το μεσημέρι (12.00)> Οι παίκτες του Λεωνίδα Κασάπη δεν έχουν άγχος απέναντι στους Νέους Ζωνιανούς και ευελπιστούν σε μια καλή εμφάνιση αλλά και γιατί όχι(;) και στους πρώτους τους βαθμούς στο πρωτάθλημα.

Το πρόγραμμα της 4ης αγωνιστικής

Σάββατο 22 Οκτωβρίου (16:00)
Γηπ. Ανωγείων: Αετός Ανωγείων - Λίβας
Γηπ. Μισιρίων: Απόλλωνας - Τάλως Γαράζου

Κυριακή 23 Οκτωβρίου (11:30)
Γηπ. Σοχώρας: ΝΕΑΡ - Αναγέννηση ΜΠΣΡ
(12.00)
Γηπ. «Θ. Βαρδινογιάννης: Επισκοπή 2010 - Νέοι Ζωνιανών
(16:00)
Γηπ. Μελάμπων: Μέλαμπες - Παναρκαδικός
Γηπ. Ασή Γωνιάς: Ασή Γωνιά - Κεραυνός
Αστέρας Περάματος – Πηγή    3-0 α.α.
Ρεπό: Φοίνικας
 





Πίσω

  Το πρόγραμμα των φιλικών προετοιμασίας:

    «Θ. Βαρδινογιάννης», Τρίτη 8 Αυγούστου:
    Επισκοπή – Άρης
5-1
    «Θ. Βαρδινογιάννης», Σάββατο 12 Αυγούστου:
   Επισκοπή – Ρεθυμνιακός 2-1

    «Θ. Βαρδινογιάννης», Σάββατο 19 Αυγούστου:
   Επισκοπή - ΙΝΚΑ 2-0
    Γηπ. Αλικαρνασσού, Τετάρτη 23 Αυγούστου:
   Ηρόδοτος - Επισκοπή 
0-0
   «Θ. Βαρδινογιάννης», Σάββατο 26 Αυγούστου:
   Επισκοπή - Κορωνίδα
4-3
   
ΔΑΚ Γάλλου (Super Cup), Κυριακή 3 Σεπτεμβρίου:
   Επισκοπή - ΑΕΜ
3-1
   
ΔΑΚ Γάλλου, Σάββατο 9 Σεπτέμβρη:
   Ε
πισκοπή - Παλαιόχωρα 4-1
    Τουρνουά Βάμου:
    Επισκοπή - Τιτάνας Καλυβών 2-0
    Επισκοπή - Απόλλωνας Αγ. Ιωάννη 3-0
















 
ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΑ
# ΟΜΑΔΕΣ ΒΑΘΜΟΙ
1 ΑΕΜ 85
2 ΕΠΙΣΚΟΠΗ 83
3 ΡΕΘΥΜΝΙΑΚΟΣ 65
4 ΑΣΤΕΡΑΣ Ρ. 64
5 ΑΡΗΣ 58
6 ΠΟΣΕΙΔΩΝΑΣ 44
- 0ΦΑ 44
8 ΕΑΠ 42
9 ΤΑΛΩΣ ΜΕΛ. 35
10 ΨΗΛΟΡΕΙΤΗΣ 30
11 ΠΑΟ ΑΛΦΑΣ 29
- ΔΟΞΑ ΠΛ. 29
- ΚΑΛΥΒΟΣ 29
14 ΣΠΗΛΙ 25
15 ΛΙΒΑΔΙΑ 25
16 ΦΛΟΓΑ Ρ. (Αποχώρησε)
 
Ρέθυμνο HOTSoft.gr σχεδιασμός, κατασκευή, Προώθηση ιστοσελίδων, Κρητη SEO. Ρέθυμνο Aσύρματα δίκτυα WiFi, Δομημένη καλωδίωση, έξυπνο σπίτι. Rethymno Website Design, Web Development, Web site Promotion, SEO Crete SEM. powered by HOTSoft.gr internet, δίκτυα & τηλεπικοινωνίες