Για νέο «διπλό» στα Λιβάδια η Επισκοπή - Τον Απόλλωνα υποδέχεται η Επισκοπή 2010

24/3/17













Η
25η αγωνιστική έφτασε και  η ομάδα μας καλείται να πάρει ακόμη ένα «διπλό» αυτή τη φορά μέσα στα Λιβάδια.


Οι γηπεδούχοι «καίγονται» για βαθμούς καθώς εδώ και αρκετό καιρό βρίσκονται στην τελευταία θέση της βαθμολογίας αλλά αυτό ποσώς αφορά την ομάδα μας που θέλει να φτάσει στο ντέρμπι της 28ης αγωνιστικής με την ΑΕΜ, αδιαίρετη και δίχως το παραμικρό πρόβλημα.

Η αναμέτρηση θα ξεκινήσει την Κυριακή στις 17.00 καθώς υπενθυμίζουμε ότι αλλάζουν οι δείκτες του ρολογιού κατά μία ώρα (μπροστά) στις 03.00 πμ της Κυριακής.

Το πρόγραμμα της 25ης αγωνιστικής:

Σάββατο 25-3-2017
Γηπ. Μισιρίων, 16.00: ΑΟ Άρης - ΑΟ Κάλυβος    
Γηπ. Αρμένων, 16.00: Ο.Φ. Αρμένων – Δόξα Πλατανέ    
Γηπ. Φουρφουρά, 16.00: ΑΟ Ψηλορείτης – Τάλως Μελιδονίου    

Κυριακή 26-3-2017
Γηπ. Σοχώρας, 17.00: ΑΟ Ρεθυμνιακός -     ΑΕ Ατσιπ.-Πρινέ    
Γηπ. Λιβαδίων, 17.00: ΑΟ Λιβαδίων - ΑΟ Επισκοπής    
Γηπ. Περάματος, 17.00:    ΑΕ Μυλοποτάμου - ΑΟ Σπηλίου    
Γηπ. Αλφάς, 17.00: ΠΑΟ Αλφάς - ΑΟ Ποσειδώνας    
Φλόγα Ρουστίκων - ΑΟΝ Αστέρας    0-3 α.α.


Β’ τοπικό: Υποδέχεται τον Απόλλωνα η Επισκοπή 2010


Στην β’ κατηγορία τοπικού, έχουμε 7 παιγνίδια για την 24η αγωνιστική όμως μονάχα τα 4 θα στηθούν στη σέντρα. Τρεις εξ αυτών θα λήξουν στο 3-0 «άνευ αγώνα».

Μετά την Πηγή και τους Νέους Ζωνιανούς, γι’ αυτή και μόνο την αγωνιστική, δεν θα ταξιδέψει για να αγωνιστεί στα Ανώγεια η ομάδα των Μελάμπων δηλώνοντας στην ΕΠΣΡ «κώλυμα».

Στο «Θεόδωρος Βαρδινογιάννης» το Σάββατο (25/3, 16.00) η ομάδα μας υποδέχεται τον Απόλλωνα με στόχο να κατακτήσει την 10η νίκη της.

Το πρόγραμμα της 24ης αγωνιστικής:

Σάββατο 25-3-2017

Γηπ. Γαράζου, 16.00: Τάλως Γαράζου - ΑΟΝ Κεραυνός    
Γηπ. Μελιδονίου, 16.00: Αναγέννηση ΜΠΣΡ – Αστέρας Περάματος    
Γηπ. «Θ. Βαρδινογιάννης», 16.00: ΑΟ Επισκοπής 2010 - ΑΟ Απόλλων    

Κυριακή 26-3-2017

Γηπ. Μισιρίων, 17.00: Α.Γ.Ο.Δ.Α/Παναρκαδικός - ΑΣ Λίβας    
Αετός Αν. - ΑΟ Μελάμπων    3-0 α.α.
ΑΓΣΣΝ Φοίνικας - ΑΟ Πηγής    3-0 α.α.
Νέοι Ζωνιανών -  ΑΟ Ασή Γωνιάς    0-3 α.α.
Ρεπό: ΝΕΑΡ



Πίσω

  Τα αποτελέσματα της 8ης αγωνιστικής:

   Κάλυβος - Ρεθυμνιακός 1-4
   Ψηλορείτης - Επισκοπή 0-2
   Ποσειδώνας - Σπήλι 4-0
   Αετός - ΟΦ Αρμένων 0-0
   ΕΑΠ - Κεραυνός 1-0
   Αστέρας - ΠΑΟ Αλφάς 4-1
   Τάλως Μελιδονίου - Άρης 2-0












 
ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΑ
# ΟΜΑΔΕΣ ΒΑΘΜΟΙ
1 ΑΣΤΕΡΑΣ Ρ. 21
2 ΕΑΠ 18
3 ΡΕΘΥΜΝΙΑΚΟΣ 17
4 ΕΠΙΣΚΟΠΗ 16
5 0ΦΑ 13
6 ΚΑΛΥΒΟΣ 11
- ΑΕΤΟΣ ΑΝ. 11
8 ΣΠΗΛΙ 10
- ΠΑΟ ΑΛΦΑΣ 10
10 ΔΟΞΑ ΠΛ. 8
11 ΑΡΗΣ 7
12 ΠΟΣΕΙΔΩΝΑΣ 7
13 ΤΑΛΩΣ ΜΕΛ. 2
14 ΨΗΛΟΡΕΙΤΗΣ 3
- ΚΕΡΑΥΝΟΣ 0
     
 
Ρέθυμνο HOTSoft.gr σχεδιασμός, κατασκευή, Προώθηση ιστοσελίδων, Κρητη SEO. Ρέθυμνο Aσύρματα δίκτυα WiFi, Δομημένη καλωδίωση, έξυπνο σπίτι. Rethymno Website Design, Web Development, Web site Promotion, SEO Crete SEM. powered by HOTSoft.gr internet, δίκτυα & τηλεπικοινωνίες