Ευκαιρία να εκμεταλλευτεί τυχόν «στραβοπατήματα» Επισκοπή – Φλόγα (Σάββατο) και Αετός Αν. - Επισκοπή 2010 (Κυριακή)

14/10/16

















Στο γήπεδο «Θεόδωρος Βαρδινογιάννης» επανέρχονται οι ποδοσφαιριστές της ομάδας μας προκειμένου να υποδεχθούν τη Φλόγα Ρουστίκων.

Η αναμέτρηση θα ξεκινήσει το Σάββατο στις 16.00 και θα αποτελέσει, καλώς εχόντων των πραγμάτων, μία πολύ καλή ευκαιρία προκειμένου, η ομάδα μας να πλασαριστεί στην κορυφή.

Ο ΟΦΑ έχει επικίνδυνο έξοδο στο Μελιδόνι ενώ η ΑΕΜ προφανώς και δεν θα συναντήσει μεγάλες δυσκολίες στην Αλφά παίζοντας με την Κάλυβο.

Το πρόγραμμα της 5ης αγωνιστικής:

Σάββατο (15-10-16, 16.00):
Γηπ. Σοχώρας:    Ρεθυμνιακός – ΑΟ Ψηλορείτης
Γηπ. Γερανίου: Ποσειδώνας – ΑΟ Σπηλίου
Γηπ. Μισιρίων: Άρης – ΠΑΟ Αλφάς
Γηπ. Επισκοπής: ΑΟ Επισκοπής – Φλόγα Ρ.

Κυριακή (16-10-16, 11.00):

Γηπ. Αλφάς: Κάλυβος – ΑΕ Μυλοποτάμου
Γηπ. Ατσιποπούλου: ΑΕ Ατσιπ. Πρινέ – Δόξα Πλ.
(16.00):
Γηπ. Μελιδονίου: Τάλως Μελιδονίου – ΟΦ Αρμένων
Γηπ. Λιβαδίων: ΑΟ Λιβαδίων – ΑΟΝ Αστέρας


Δύσκολη αποστολή στα Ανώγεια

Την επομένη στις 16.00, η δεύτερη ομάδα του συλλόγου μας, η Επισκοπή 2010, θα χρειαστεί να μεταβεί στα Ανώγεια προκειμένου να αντιμετωπίσει τον Αετό που την προηγούμενη εβδομάδα είχε ρεπό.

Το συγκρότημα του Λ. Κασάπη έχει προετοιμαστεί κατάλληλα και ευελπιστεί σε μια καλή εμφάνιση και γιατί(;) σε ένα θετικό αποτέλεσμα.

Το πρόγραμμα της Β’ κατηγορίας:

Σάββατο (15-10-16, 16.00):
Γηπ. Μελιδονίου: Αναγέννηση ΜΠΣΡ – Απόλλων

Κυριακή (16-10-16):
Γηπ. Σοχώρας: 11.00: Λίβας – ΝΕΑΡ    
(16.00):
Γηπ. Μισιρίων:    ΑΓΟΔΑ /Παναρκαδικός - ΑΟ Ασή Γωνιά    
Γηπ. Σπηλίου: ΑΓΣΣΝ Φοίνικας – Αστέρας Περάματος     
Γηπ. Γαράζου: Τάλως Γαράζου – ΑΟ Μελάμπων    
Γηπ. Ανωγείων: Αετός Ανωγείων -  ΑΟ Επισκοπή 2010    
Κεραυνός – Πηγή 0-3 α.α.
Ρεπό: Νέοι Ζωνιανών


Πίσω

  Το πρόγραμμα των φιλικών προετοιμασίας:

    «Θ. Βαρδινογιάννης», Τρίτη 8 Αυγούστου:
    Επισκοπή – Άρης
5-1
    «Θ. Βαρδινογιάννης», Σάββατο 12 Αυγούστου:
   Επισκοπή – Ρεθυμνιακός 2-1

    «Θ. Βαρδινογιάννης», Σάββατο 19 Αυγούστου:
   Επισκοπή - ΙΝΚΑ 2-0
    Γηπ. Αλικαρνασσού, Τετάρτη 23 Αυγούστου:
   Ηρόδοτος - Επισκοπή 
0-0
   «Θ. Βαρδινογιάννης», Σάββατο 26 Αυγούστου:
   Επισκοπή - Κορωνίδα
4-3
   
ΔΑΚ Γάλλου (Super Cup), Κυριακή 3 Σεπτεμβρίου:
   Επισκοπή - ΑΕΜ
3-1
   
ΔΑΚ Γάλλου, Σάββατο 9 Σεπτέμβρη:
   Ε
πισκοπή - Παλαιόχωρα 4-1
    Τουρνουά Βάμου:
    Επισκοπή - Τιτάνας Καλυβών 2-0
    Επισκοπή - Απόλλωνας Αγ. Ιωάννη 3-0
















 
ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΑ
# ΟΜΑΔΕΣ ΒΑΘΜΟΙ
1 ΑΕΜ 85
2 ΕΠΙΣΚΟΠΗ 83
3 ΡΕΘΥΜΝΙΑΚΟΣ 65
4 ΑΣΤΕΡΑΣ Ρ. 64
5 ΑΡΗΣ 58
6 ΠΟΣΕΙΔΩΝΑΣ 44
- 0ΦΑ 44
8 ΕΑΠ 42
9 ΤΑΛΩΣ ΜΕΛ. 35
10 ΨΗΛΟΡΕΙΤΗΣ 30
11 ΠΑΟ ΑΛΦΑΣ 29
- ΔΟΞΑ ΠΛ. 29
- ΚΑΛΥΒΟΣ 29
14 ΣΠΗΛΙ 25
15 ΛΙΒΑΔΙΑ 25
16 ΦΛΟΓΑ Ρ. (Αποχώρησε)
 
Ρέθυμνο HOTSoft.gr σχεδιασμός, κατασκευή, Προώθηση ιστοσελίδων, Κρητη SEO. Ρέθυμνο Aσύρματα δίκτυα WiFi, Δομημένη καλωδίωση, έξυπνο σπίτι. Rethymno Website Design, Web Development, Web site Promotion, SEO Crete SEM. powered by HOTSoft.gr internet, δίκτυα & τηλεπικοινωνίες