Μία νέα πρόκληση την Κυριακή

29/9/16













Μία μεγάλη πρόκληση έρχεται και πάλι στο προσκήνιο για την ομάδα μας έχοντας μπροστά της τον Άρη.


Η αναμέτρηση που θα λάβει χώρα στο γήπεδο Μισιρίων (16.00), έρχεται έναν μήνα μετά τον αγώνα Σούπερ Καπ που είχε πραγματοποιηθεί στο ΔΑΚ Γάλλου και που είχε αναδείξει νικήτρια την ομάδα μας με σκορ 3-1.

Το συγκεκριμένο ματς είναι διαφορετικό, η ομάδα μας έχει όλους τους παίκτες στη διάθεσή της και θα προσπαθήσει να επαναλάβει τον ίδιο θρίαμβο.

Το πρόγραμμα της 3ης αγωνιστικής

Σάββατο 1 Οκτωβρίου (16:00)
Γηπ. Αλφάς: Κάλυβος – Ψηλορείτης
Γπη. Σπηλίου: Σπήλι – ΟΦ Αρμένων
Γηπ. Ατσιποπούλου: Ε.Α.Π. – ΠΑΟ Αλφάς
Γηπ. Σοχώρας: Αστέρας Ρεθύμνου – ΑΕ Μυλοποτάμου

Κυριακή 2 Οκτωβρίου (12:00)
Γηπ. Γερανίου: Ποσειδώνας Γερανίου – Φλόγα Ρουστίκων
(16:00):
Γηπ. Μισιρίων: Άρης Ρεθύμνου – Επισκοπή
Γηπ. Μελιδονίου: Τάλως Μελιδονίου – Ρεθυμνιακός
Γηπ. Λιβαδίων: Λιβάδια – Δόξα Πλατανέ


Με ρεπό για την Επισκοπή 2010 ξεκινάει η β' κατηγορία

Δίχως επίσημο αγώνα ξεκινάει το πρωτάθλημα του β' τοπικού για την ομάδα μας. Η Επισκοή 2010 προετοιμάζεται εντατικά όπου θα ξεκινήσει τυπικά και ουσιαστικά από την ερχόμεν η εβδομάδα.

Το πρόγραμμα της πρεμιέρας:

Σάββατο Α' 01-10-16 (16.00)
Γηπ. Μισιρίων: ΑΓΟΔΑ/Παναρκαδικός - ΑΓΣΣΝ Φοίνικας
Γηπ. Ανωγείων: Αετός Αν.  – Αστέρας Περάματος

Κυριακή Α' 02-10-16  (12.00):
Γηπ. Σοχώρας: NEAP - Μέλαμπες
Γηπ. Ζωνιανών:  Νέοι Ζωνιανοί - AON Κεραυνός
(12.30):
Γηπ. Μελιδονίου: Αναγέννηση ΜΠΣΡ – ΑΟ Ασή Γωνιάς
(16.00):
Γηπ. Σοχώρας: ΑΣ Λίβας – ΑΟ Απόλλων
Ρεπό: Τάλως Γαράζου
Ρεπό: ΑΟ Επισκοπής 2010

* Η Πηγή αποσύρθηκε από το πρωτάθλημα



Πίσω

  Το πρόγραμμα των φιλικών προετοιμασίας:

    «Θ. Βαρδινογιάννης», Τρίτη 8 Αυγούστου:
    Επισκοπή – Άρης
5-1
    «Θ. Βαρδινογιάννης», Σάββατο 12 Αυγούστου:
   Επισκοπή – Ρεθυμνιακός 2-1

    «Θ. Βαρδινογιάννης», Σάββατο 19 Αυγούστου:
   Επισκοπή - ΙΝΚΑ 2-0
    Γηπ. Αλικαρνασσού, Τετάρτη 23 Αυγούστου:
   Ηρόδοτος - Επισκοπή 
0-0
   «Θ. Βαρδινογιάννης», Σάββατο 26 Αυγούστου:
   Επισκοπή - Κορωνίδα
4-3
   
ΔΑΚ Γάλλου (Super Cup), Κυριακή 3 Σεπτεμβρίου:
   Επισκοπή - ΑΕΜ
3-1
   
ΔΑΚ Γάλλου, Σάββατο 9 Σεπτέμβρη:
   Ε
πισκοπή - Παλαιόχωρα 4-1
    Τουρνουά Βάμου:
    Επισκοπή - Τιτάνας Καλυβών 2-0
    Επισκοπή - Απόλλωνας Αγ. Ιωάννη 3-0
















 
ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΑ
# ΟΜΑΔΕΣ ΒΑΘΜΟΙ
1 ΑΕΜ 85
2 ΕΠΙΣΚΟΠΗ 83
3 ΡΕΘΥΜΝΙΑΚΟΣ 65
4 ΑΣΤΕΡΑΣ Ρ. 64
5 ΑΡΗΣ 58
6 ΠΟΣΕΙΔΩΝΑΣ 44
- 0ΦΑ 44
8 ΕΑΠ 42
9 ΤΑΛΩΣ ΜΕΛ. 35
10 ΨΗΛΟΡΕΙΤΗΣ 30
11 ΠΑΟ ΑΛΦΑΣ 29
- ΔΟΞΑ ΠΛ. 29
- ΚΑΛΥΒΟΣ 29
14 ΣΠΗΛΙ 25
15 ΛΙΒΑΔΙΑ 25
16 ΦΛΟΓΑ Ρ. (Αποχώρησε)
 
Ρέθυμνο HOTSoft.gr σχεδιασμός, κατασκευή, Προώθηση ιστοσελίδων, Κρητη SEO. Ρέθυμνο Aσύρματα δίκτυα WiFi, Δομημένη καλωδίωση, έξυπνο σπίτι. Rethymno Website Design, Web Development, Web site Promotion, SEO Crete SEM. powered by HOTSoft.gr internet, δίκτυα & τηλεπικοινωνίες