Στο ΔΑΚ Γάλλου οι τελευταίες προπονήσεις πριν τον Ηλυσιακό

15/4/16














Σ
το ΔΑΚ Γάλλου πραγματοποίησε την προπόνησή της η ομάδα μας απόψε (15/4) που προετοιμάζεται για τον αγώνα της Κυριακής (17/4, 16.00) κόντρα στον Ηλυσιακό στο γήπεδο Ζωγράφου.


Από την ομάδα μας δεν λείπουν κάποια προβλήματα τραυματισμών όπως αυτό του Κωνσταντίνου Κωτάτη (ενοχλήσεις στον προσαγωγό), Γιώργου Γούλα (έχει ενοχλήσεις στον μηνίσκο) και Γιάννη Καψιώτη (εκτίει τη δεύτερη αγωνιστική τιμωρίας του).
Στο μεταξύ υπάρχουν και τα θετικά καθώς, ο Γιάννης Ντινιωτάκης μαζί με τον Αστέριο Νίκου, μπήκαν από την Πέμπτη (14/4) στο κανονικό πρόγραμμα προπονήσεων του Σπύρου Σπυριδάκη.

Ο κ. Ζαχαρόπουλος σφυρίζει στου Ζωγράφου

Στο μεταξύ το πρόγραμμα έχει γίνει γνωστό και την αναμέτρηση της ομάδας μας θα διευθύνει ο κ. Ζαχαρόπουλος με βοηθούς τους κ.κ. Γουργιώτη, Γκόντα από τον σύνδεσμο της Ανατολικής Αττικής.

Η 27η αγωνιστική και οι διαιτητές:


Κυριακή 17 Απριλίου (16.30)

Βάρης: Αστέρας Βάρης – Ατρόμητος Πειραιά
(Ψύχουλας, Φίλος, Πάγουρας (Βοιωτίας).

Κηφισιάς: Κηφισιά – Ηράκλειο
(Νίκας, Αδαμόπουλος (Μεσσηνίας), Πυργάκης (Κορινθίας).

Ραφήνας: Τριγλία Ραφήνας – Ερμής Ζωνιανών
(Λάμπρου, Κωνστάντιος, Πασχαλίδης (Εύβοιας).

Γλυφάδας: Κεραυνός Γλυφάδας – Εθνικός
(Κακρίδης, Μπουρτζοβίτης, Σπηλιώτης (Κορινθίας).

Νεάπολης: Ιωνικός – ΟΦΗ
(Σταθόπουλος, Δημόπουλος, Σαββόγλου (Δυτ. Αττικής).

Κρουσώνα: ΠΑΟ Κρουσώνας – Φωστήρας
(Κυρίτσης (Δωδεκανήσου), Σινιοράκης (Χανίων), Κοκμοτός (Ρεθύμνου).

Ζωγράφου: Ηλυσιακός – Επισκοπή
(Ζαχαρόπουλος, Γουργιώτης, Γκόντα (Ανατ. Αττικής).

Ιαλυσού: Ιαλυσός – Τράχωνες
(Κορδολαίμης, Ντζουροπάνος, Καπρέτσος (Δυτ. Αττικής).

Πίσω

            Τα φιλικά 2018-19

Σάββατο 11 Αυγούστου
ΔΑΚ Γάλλου, 18.00: Επισκοπή - Εργοτέλης
Κυριακή 19 Αυγούστου
«Θ. Βαρδινογιάννης», 17.00: Επισκοπή – ΟΦΙ
Σάββατο 25 Αυγούστου
«Θ. Βαρδινογιάννης», 17.00: Επισκοπή - Πανθηραϊκός
Τετάρτη 29 Αυγούστου
Ηρόδοτος (δεν έχει οριστεί έδρα)
Τετάρτη 5 Σεπτεμβρίου
«Θ. Βαρδινογιάννης», 17.00 Επισκοπή – Παλαιόχωρα
Κυριακή 9 Σεπτεμβρίου
Χανιά, 17.00 ΣΥΝΚΑ - Επισκοπή 
* Στο α’ δεκαήμερο του Αυγούστου (4 ή 7/8) θα δοθεί ένα ακόμη φιλικό




















 
ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΑ
# ΟΜΑΔΕΣ ΒΑΘΜΟΙ
1 ΕΠΙΣΚΟΠΗ 79
2 ΡΕΘΥΜΝΙΑΚΟΣ 60
3 ΑΣΤΕΡΑΣ Ρ. 59
4 ΚΑΛΥΒΟΣ 50
5 0ΦΑ 42
6 ΕΑΠ 41
7 ΑΡΗΣ 41
8 ΔΟΞΑ ΠΛ. 37
9 ΤΑΛΩΣ ΜΕΛ. 33
10 ΠΑΟ ΑΛΦΑΣ 29
11 ΨΗΛΟΡΕΙΤΗΣ 29
12 ΠΟΣΕΙΔΩΝΑΣ 28
13 ΑΕΤΟΣ ΑΝ. 28
14 ΣΠΗΛΙ 25
15 ΚΕΡΑΥΝΟΣ 6
     
 
Ρέθυμνο HOTSoft.gr σχεδιασμός, κατασκευή, Προώθηση ιστοσελίδων, Κρητη SEO. Ρέθυμνο Aσύρματα δίκτυα WiFi, Δομημένη καλωδίωση, έξυπνο σπίτι. Rethymno Website Design, Web Development, Web site Promotion, SEO Crete SEM. powered by HOTSoft.gr internet, δίκτυα & τηλεπικοινωνίες