Προπονήθηκε κανονικά η ομάδα μας – Ο Κορδολαίμης σφυρίζει στο Νέο Ηράκλειο

22/1/16















Κανονικά πραγματοποίησε την προτελευταία προπόνησή της η ομάδα μας στο «Θεόδωρος Βαρδινογιάννης».


Αύριο το πρωί θα γίνει η τελευταία και το απόγευμα , θα αναχωρήσει η αποστολή για την Αθήνα.
Ο κυριακάτικος αγώνας με το Νέο Ηράκλειο τυγχάνει να είναι ο πρώτος του β’ γύρου και παράλληλα, αυτός με τον οποίο η ομάδα μας θέλει να επιχειρήσει μια νέα αρχή.

Διαιτητής της αναμέτρησης θα είναι ο κ. Κορδολαίμης από τη Δυτική Αττική με βοηθούς τους κ.κ. Κρετσίμο, Πλάκας από τον ίδιο σύνδεσμο).

Παρακάτω βλέπετε αναλυτικά την 16η αγωνιστική στο δ’ όμιλο:

Κυριακή 24 Ιανουαρίου – 15:00

Νεαπόλεως: Ιωνικός – Αστέρας Βάρης        
Κακριδής   (Κορινθίας),    Τριαντάφυλλος  (Κορινθίας), Πυργάκης (Κορινθίας). Ζώρζος (Αθηνών).

Γλυφάδας: Γλυφάδα – ΠΑΟ Κρουσώνα        
Πόγκας (Εύβοιας), Αργύρης (Εύβοιας), Δέλχας (Εύβοιας). Βούλγαρης (Πειραιά)

«Ι. Ζηρίνης»: Κηφισιά – Ιάλυσος    
Διαμαντόπουλος (Αρκαδίας), Βεργέτης (Αρκαδίας), Χαραλαμπόπουλος (Αρκαδίας. Τριανταφυλλίδης (Δυτ. Αττικής).

Μελισουργού: Ατρόμητος Πειραιά – Τράχωνες Άλιμου        
Αγγελάκος (Αρκαδίας), Τριανταφύλλου (Αρκαδίας), Νίκα (Αρκαδίας). Θεοδωρόπουλος (Κορινθίας)

Ν. Ηρακλείου: Ηράκλειο – Επισκοπή        
Κορδολαίμης (Δυτ. Αττικής), Κρετσίμος (Δυτ. Αττικής), Πλάκας (Δυτ. Αττικής). Κυρίου (Αρκαδίας).

Ζωνιανών: Ερμής Ζωνιανών – Φωστήρας        
Βισκαδούρος (Ηρακλείου), Μαυραντωνάκης (Ηρακλείου), Μαυρουδής (Ηρακλείου). Πνευματικάκης (Λασιθίου).

«Θ. Βαρδινογιάννης»: ΟΦΗ – Εθνικός        
Τσαγκαράκης (Χανίων), Μαρνέζος (Χανίων), Βυζιργιαννάκης (Ρεθύμνου), Δρανδάκης (Λασιθίου).


Πίσω

  Το πρόγραμμα των φιλικών προετοιμασίας:

    «Θ. Βαρδινογιάννης», Τρίτη 8 Αυγούστου:
    Επισκοπή – Άρης
5-1
    «Θ. Βαρδινογιάννης», Σάββατο 12 Αυγούστου:
   Επισκοπή – Ρεθυμνιακός 2-1

    «Θ. Βαρδινογιάννης», Σάββατο 19 Αυγούστου:
   Επισκοπή - ΙΝΚΑ 2-0
    Γηπ. Αλικαρνασσού, Τετάρτη 23 Αυγούστου:
   Ηρόδοτος - Επισκοπή 

   «Θ. Βαρδινογιάννης», Σάββατο 26 Αυγούστου:
   Επισκοπή - Κορωνίδα

   
ΔΑΚ Γάλλου (Super Cup), Κυριακή 3 Σεπτεμβρίου:
   Επισκοπή - ΑΕΜ

   
ΔΑΚ Γάλλου, Σάββατο 9 Σεπτέμβρη:
   Ε
πισκοπή - Παλαιόχωρα
















 
ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΑ
# ΟΜΑΔΕΣ ΒΑΘΜΟΙ
1 ΑΕΜ 85
2 ΕΠΙΣΚΟΠΗ 83
3 ΡΕΘΥΜΝΙΑΚΟΣ 65
4 ΑΣΤΕΡΑΣ Ρ. 64
5 ΑΡΗΣ 58
6 ΠΟΣΕΙΔΩΝΑΣ 44
- 0ΦΑ 44
8 ΕΑΠ 42
9 ΤΑΛΩΣ ΜΕΛ. 35
10 ΨΗΛΟΡΕΙΤΗΣ 30
11 ΠΑΟ ΑΛΦΑΣ 29
- ΔΟΞΑ ΠΛ. 29
- ΚΑΛΥΒΟΣ 29
14 ΣΠΗΛΙ 25
15 ΛΙΒΑΔΙΑ 25
16 ΦΛΟΓΑ Ρ. (Αποχώρησε)
 
Ρέθυμνο HOTSoft.gr σχεδιασμός, κατασκευή, Προώθηση ιστοσελίδων, Κρητη SEO. Ρέθυμνο Aσύρματα δίκτυα WiFi, Δομημένη καλωδίωση, έξυπνο σπίτι. Rethymno Website Design, Web Development, Web site Promotion, SEO Crete SEM. powered by HOTSoft.gr internet, δίκτυα & τηλεπικοινωνίες