Ο κ. Χαραλαμπάκης από το Ηράκλειο διευθύνει το Επισκοπή - Εθνικός

15/1/16

 















Ορίστηκαν από την ΚΕΔ/ΕΠΟ, οι διαιτητές για τα παιγνίδια της 15ης αγωνιστικής στη Γ’ Εθνική και όπως επίσης και στον δ’ όμιλο όπου αγωνίζεται η ομάδα μας.

Στο ματς του «Θεόδωρος Βαρδινογιάννης», τοποθετήθηκε ο διαιτητής Χαραλαμπάκης (Ηρακλείου), έχοντας βοηθούς τους Νικολακάκη, Δασκαλάκη Ι. από τον ίδιο σύνδεσμο.

Οι διαιτητές και το πλήρες πρόγραμμα της 15ης αγωνιστικής:

Κυριακή 17 Ιανουαρίου – 14:15
Ιαλυσου: Ιάλυσος – Ηράκλειο     
Μανουχος (Αργολίδας), Μπετσόγλου (Κορινθίας), Λεωνίδας (Τρικάλων). Π. Μοιραδωράκης (Πειραιά).

Κυριακή 17 Ιανουαρίου – 15:00

Σ. Γιαλαμπίδης: Φωστήρας – ΟΦΗ         
Μπλάνας (Μεσσηνίας),     Λαμιας (Μεσσηνίας), Σερεμέτης (Μεσσηνίας). Π.     Σπυράκης (Λακωνίας).

Κρουσώνα: ΠΑΟΚ – Κηφισιά     
Γιουματζίδης (Χανίων),     Μαρνεζος (Χανίων), Πάγκαλος (Λασιθίου).  Π. Δελήμπασης (Ρεθύμνου).

Τραχώνων: Άλιμος – Ερμής Ζωνιανών     
Κορδολαίμης (Δ. Αττικής), Πλάκας (Δ. Αττικής), Κρετσίμος (Δ. Αττικής). Π. Δροσινος (Πειραιά).

"Θ. Βαρδινογιάννης": Επισκοπή – Εθνικός Π.
Χαραλαμπάκης (Ηρακλείου), Νικολακάκης (Ηρακλείου), Δασκαλάκης Ι.(Ηρακλείου). Π. Λιάγκος (Λασιθίου)

Βάρης:  Αστέρας Βάρης – Γλυφάδα
Κουντουριώτης (Δ. Αττικής), Ντζουροπάνος (Δ. Αττικής), Οικονόμου (Δ. Αττικής). Π. Δεδότσης (Χανίων).

Νεαπόλεως: Ιωνικός – Τριγλία Ραφήνας     
Γκριτζέπης (Αρκαδίας),    Τριανταφύλλου (Αρκαδίας), Μπούμπας (Κορινθίας). Π. Ρώσση (Αθηνών).

Ζωγράφου: Ηλυσιακός – Ατρόμητος Π.     
Ρούτσης (Κορινθίας), Γκότσης (Κορινθίας), Σάνος (Κορινθίας) . Π. Τζωρτζάκος (Δ. Αττικής)


Πίσω

  Το πρόγραμμα των φιλικών προετοιμασίας:

    «Θ. Βαρδινογιάννης», Τρίτη 8 Αυγούστου:
    Επισκοπή – Άρης
5-1
    «Θ. Βαρδινογιάννης», Σάββατο 12 Αυγούστου:
   Επισκοπή – Ρεθυμνιακός 2-1

    «Θ. Βαρδινογιάννης», Σάββατο 19 Αυγούστου:
   Επισκοπή - ΙΝΚΑ 2-0
    Γηπ. Αλικαρνασσού, Τετάρτη 23 Αυγούστου:
   Ηρόδοτος - Επισκοπή 

   «Θ. Βαρδινογιάννης», Σάββατο 26 Αυγούστου:
   Επισκοπή - Κορωνίδα

   
ΔΑΚ Γάλλου (Super Cup), Κυριακή 3 Σεπτεμβρίου:
   Επισκοπή - ΑΕΜ

   
ΔΑΚ Γάλλου, Σάββατο 9 Σεπτέμβρη:
   Ε
πισκοπή - Παλαιόχωρα
















 
ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΑ
# ΟΜΑΔΕΣ ΒΑΘΜΟΙ
1 ΑΕΜ 85
2 ΕΠΙΣΚΟΠΗ 83
3 ΡΕΘΥΜΝΙΑΚΟΣ 65
4 ΑΣΤΕΡΑΣ Ρ. 64
5 ΑΡΗΣ 58
6 ΠΟΣΕΙΔΩΝΑΣ 44
- 0ΦΑ 44
8 ΕΑΠ 42
9 ΤΑΛΩΣ ΜΕΛ. 35
10 ΨΗΛΟΡΕΙΤΗΣ 30
11 ΠΑΟ ΑΛΦΑΣ 29
- ΔΟΞΑ ΠΛ. 29
- ΚΑΛΥΒΟΣ 29
14 ΣΠΗΛΙ 25
15 ΛΙΒΑΔΙΑ 25
16 ΦΛΟΓΑ Ρ. (Αποχώρησε)
 
Ρέθυμνο HOTSoft.gr σχεδιασμός, κατασκευή, Προώθηση ιστοσελίδων, Κρητη SEO. Ρέθυμνο Aσύρματα δίκτυα WiFi, Δομημένη καλωδίωση, έξυπνο σπίτι. Rethymno Website Design, Web Development, Web site Promotion, SEO Crete SEM. powered by HOTSoft.gr internet, δίκτυα & τηλεπικοινωνίες