«Άφησε» βαθμούς στην Βιάννο η ομάδα μας (1-1)

28/11/10

Το παιχνίδι:
6’
Σέντρα του Καραντινάκη, σουτ του Κουνενάκη θα μπλόκαρε ο Κελαϊδής.
8’ Μπαλιά του Καρύμπα με αποδέχτη τον Αντιασβίλι και αυτός από πλάγια θέση με πλασέ θα ανοίξει το σκορ, 0-1.
14’ Σέντρα – σουτ του Χαρατσή, θα διώξει προσωρινά ο Χωματάς, νέο σουτ του Βελονάκη θα μπλοκάρει ο τερματοφύλακας του Πατούχα.
44’ Ο Καρύμπας εκτελεί φάουλ, η μπάλα περνάει από όλους και πάει λίγο άουτ.
57’ Σέντρα του Παπαδημητρίου, κεφαλιά του Τσαγκαράκη θα περάσει άουτ.
63’ Ο Παπαδημητρίου εκτελεί όμορφα φάουλ και στέλνει την μπάλα στην δεξιά γωνία του Κελαϊδή, ισοφαρίζοντας σε 1-1.
74’ Ατομική ενέργεια του Μιχελακάκη και σουτ, θα μπλοκάρει ο Χωματάς.
76’ Σέντρα του Σουργιά, κεφαλιά του Σαπαλίδη θα σταματήσει στο οριζόντιο δοκάρι.
86’ Σέντρα του Καραντινάκη και πάλι ο Σπαλίδης θα πιάσει την κεφαλιά, στέλνοντας την μπάλα λίγο άουτ.
88’ Τετ α τετ ο Ε. Λουλάκης, αλλά το ψηλοκρεμαστό πλασέ του θα φύγει ψηλά άουτ.
89’
Σουτ του Μιχελακάκη από το ύψος του πέναλτι, θα διώξει δύσκολα σε κόρνερ ο Χωματάς.

Επισκοπή (Χρήστος Βασιλείου): Ο. Κελαιδής, Καψαλάκης, Σιόρε (76’ Μουλίτσας), Β. Κατσαμάς, Μανταδάκης, Φραντζεσκάκης, Χαρατσής (72’ Μ. Κατσαμάς), Μιχελακάκης, Βελονάκης (51’ Καραβιώτης), Καρύμπας, Αντιασβίλι.