ΤΟΠΙΚΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ-ΝΕΟΙ-ΠΑΙΔΕΣ: Η κίνηση του Σαββατοκύριακου

21/11/14

""

Το Σαββατοκύριακο είναι γεμάτο από τοπικούς αγώνες αλλά κι απ" αυτούς μικρότερων κατηγοριών σε Νέους και Παίδες. 

Ανάμεσα στα πολλά ματς του Σαββατοκύριακου, διεξάγονται κι αυτά του συλλόγου μας.

Πιο συγκεκριμένα, η Επισκοπή 2010, στο πλαίσιο της 6ης αγωνιστικής, συναντά τον Τάλω Γαράζου στο γήπεδο του Γαράζο.

Στους Νέους και στους Παίδες, οι ομάδες μας αντιμετωπίζουν τις αντίστοιχες της Ασή Γωνιάς με τις αναμετρήσεις να διεξάγονται στο γήπεδο "Θεόδωρος Βαρδινογιάννης".


Παρακάτω βλέπετε αναλυτικά όλο τα προγράμματα:

 

Το πρόγραμμα του Β" τοπικού

Σάββατο (22/11, ώρα 15:00)
Γήπεδο Γαράζου: Γαράζο- Επισκοπή 2010

(Π. Σκιαδαρέσης, Ε. Κουτσουράκης-Θ. Καραγιαννόπουλος).

Γήπεδο Επισκοπής: Ρούστικα-Ατσιπ.-Πρινε
(Θ. Χατζημπεκιάρης, Ε.Καπαδουκάκης-Ρ. Σταυρουλάκης).

Κυριακή (23/11, 15:00)
Γήπεδο Μελάμπων: Μέλαμπες-Μαργαρίτες
(Σ. Φραντζεσκάκης, Π. Σκιαδαρέσης-Ε. Σκεπετζάκης, Π.Δ. Όχι).

Γήπεδο Σελλίων    : Φοίνικας-Πάνορμο
(Π. Τομακτσίδης, Ν. Σαρής-Ε. Μαϊνωλάς, Π.Δ. Όχι).

Γήπεδο Αρμένων:  Απόλλωνας-ΑΓΟΔΑ
(Γ. Δασκαλομαρκάκης, Γ. Ποιμενάκης-Ε. Τζωρτζάκης, Π.Δ. Όχι).

Πρωτάθλημα Παίδων 11x11 (3η αγωνιστική)

Σάββατο (22/11):

18.00: Γήπεδο Ρεθύμνου: ΑΟΝ ΑΣΤΕΡΑΣ Ρ. 1 - ΟΦ ΑΡΜΕΝΩΝ
(Ποιμενάκης, Κουτάντος Κ. – Κοκολάκης).

13.00: Γήπεδο Περάματος: ΑΕ ΑΣΤΗΡ ΠΕΡΑΜΑΤΟΣ - ΑΟ ΑΡΗΣ
(Τσαμπουράκης, Κουτάντος, Τσιγδινός).

18:00: Γήπεδο Ανυφαντάκη: ΠΣ ΡΕΘΥΜΝΟ - ΑΟ ΛΙΒΑΔΙΩΝ
(Τζωρτζάκης, Κελαϊδής, Κοκκινάκης).

Κυριακή  (23/11):

12.00: Γήπεδο Ατσιποπούλου: ΑΕ ΑΤΣΙΠΟΠΟΥΛΟΥ ΠΡΙΝΕ - ΑΟΝ ΑΣΤΕΡΑΣ Ρ. 2
(Μαυρεδάκης, Κελαϊδής, Κοκολάκης).

12.00: Γήπεδο Σπηλίου: ΠΑΙΔΕΙΑ - ΑΟ ΡΕΘΥΜΝΙΑΚΟΣ
(Νεραντζάκης, Τσιγδινός, Κοκκινάκης).

 

Πρωτάθλημα Παίδων 8Χ8 (3η αγωνιστική)

Σάββατο (22/11)

19.00: Γήπεδο Επισκοπής: ΑΟ ΕΠΙΣΚΟΠΗΣ 2010 - ΑΟ ΑΣΗ ΓΩΝΙΑΣ

(Σταυρουλάκης).

12.00: Γήπεδο Φουρφουρά: ΑΟ ΨΗΛΟΡΕΙΤΗΣ - ΡΕΚΑΛ 2012

(Βαρβαντάκης)  

11.30: Γήπεδο Περάματος:ΑΟ ΚΑΛΥΒΟΣ - ΑΟ ΑΕΤΟΣ ΑΝΩΓΕΙΩΝ

(Σκεπετζάκης).

11.00: Γήπεδο Γερανίου:  ΑΟ ΠΟΣΕΙΔΩΝ - ΑΓΟΔΑ ΠΑΝΑΡΚΑΔΙΚΟΣ

(Μαϊνωλάς)      

 Κυριακή (23/11):

12.15: Γήπεδο Μελιδονίου: ΑΟ ΤΑΛΩΣ ΜΕΛΙΔΟΝΙΟΥ - ΑΟ ΕΡΜΗΣ ΖΩΝΙΑΝΩΝ

(Βαρβαντάκης).              

 

Πίσω

  Τα αποτελέσματα της 30ης αγωνιστικής:

   Ρεθυμνιακός – Ε.Α.Π.           2-1
  
Αετός Ανωγείων – Τάλως Μελιδονίου 2-1
   Κεραυνός – Αστέρας Ρεθύμνου 1-9
   Επισκοπή – Δόξα Πλατανέ 2-0
   ΠΑΟ Αλφάς – Ψηλορείτης 2-4
   Σπήλι – Κάλυβος 2-3
   Άρης – Ποσειδώνας 5-0
   Ρεπό: ΟΦ Αρμένων





















 
ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΑ
# ΟΜΑΔΕΣ ΒΑΘΜΟΙ
1 ΕΠΙΣΚΟΠΗ 79
2 ΡΕΘΥΜΝΙΑΚΟΣ 60
3 ΑΣΤΕΡΑΣ Ρ. 59
4 ΚΑΛΥΒΟΣ 50
5 0ΦΑ 42
6 ΕΑΠ 41
7 ΑΡΗΣ 41
8 ΔΟΞΑ ΠΛ. 37
9 ΤΑΛΩΣ ΜΕΛ. 33
10 ΠΑΟ ΑΛΦΑΣ 29
11 ΨΗΛΟΡΕΙΤΗΣ 29
12 ΠΟΣΕΙΔΩΝΑΣ 28
13 ΑΕΤΟΣ ΑΝ. 28
14 ΣΠΗΛΙ 25
15 ΚΕΡΑΥΝΟΣ 6
     
 
Ρέθυμνο HOTSoft.gr σχεδιασμός, κατασκευή, Προώθηση ιστοσελίδων, Κρητη SEO. Ρέθυμνο Aσύρματα δίκτυα WiFi, Δομημένη καλωδίωση, έξυπνο σπίτι. Rethymno Website Design, Web Development, Web site Promotion, SEO Crete SEM. powered by HOTSoft.gr internet, δίκτυα & τηλεπικοινωνίες