ΤΟΠΙΚΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ-ΝΕΟΙ-ΠΑΙΔΕΣ: Η κίνηση του Σαββατοκύριακου

21/11/14

""

Το Σαββατοκύριακο είναι γεμάτο από τοπικούς αγώνες αλλά κι απ" αυτούς μικρότερων κατηγοριών σε Νέους και Παίδες. 

Ανάμεσα στα πολλά ματς του Σαββατοκύριακου, διεξάγονται κι αυτά του συλλόγου μας.

Πιο συγκεκριμένα, η Επισκοπή 2010, στο πλαίσιο της 6ης αγωνιστικής, συναντά τον Τάλω Γαράζου στο γήπεδο του Γαράζο.

Στους Νέους και στους Παίδες, οι ομάδες μας αντιμετωπίζουν τις αντίστοιχες της Ασή Γωνιάς με τις αναμετρήσεις να διεξάγονται στο γήπεδο "Θεόδωρος Βαρδινογιάννης".


Παρακάτω βλέπετε αναλυτικά όλο τα προγράμματα:

 

Το πρόγραμμα του Β" τοπικού

Σάββατο (22/11, ώρα 15:00)
Γήπεδο Γαράζου: Γαράζο- Επισκοπή 2010

(Π. Σκιαδαρέσης, Ε. Κουτσουράκης-Θ. Καραγιαννόπουλος).

Γήπεδο Επισκοπής: Ρούστικα-Ατσιπ.-Πρινε
(Θ. Χατζημπεκιάρης, Ε.Καπαδουκάκης-Ρ. Σταυρουλάκης).

Κυριακή (23/11, 15:00)
Γήπεδο Μελάμπων: Μέλαμπες-Μαργαρίτες
(Σ. Φραντζεσκάκης, Π. Σκιαδαρέσης-Ε. Σκεπετζάκης, Π.Δ. Όχι).

Γήπεδο Σελλίων    : Φοίνικας-Πάνορμο
(Π. Τομακτσίδης, Ν. Σαρής-Ε. Μαϊνωλάς, Π.Δ. Όχι).

Γήπεδο Αρμένων:  Απόλλωνας-ΑΓΟΔΑ
(Γ. Δασκαλομαρκάκης, Γ. Ποιμενάκης-Ε. Τζωρτζάκης, Π.Δ. Όχι).

Πρωτάθλημα Παίδων 11x11 (3η αγωνιστική)

Σάββατο (22/11):

18.00: Γήπεδο Ρεθύμνου: ΑΟΝ ΑΣΤΕΡΑΣ Ρ. 1 - ΟΦ ΑΡΜΕΝΩΝ
(Ποιμενάκης, Κουτάντος Κ. – Κοκολάκης).

13.00: Γήπεδο Περάματος: ΑΕ ΑΣΤΗΡ ΠΕΡΑΜΑΤΟΣ - ΑΟ ΑΡΗΣ
(Τσαμπουράκης, Κουτάντος, Τσιγδινός).

18:00: Γήπεδο Ανυφαντάκη: ΠΣ ΡΕΘΥΜΝΟ - ΑΟ ΛΙΒΑΔΙΩΝ
(Τζωρτζάκης, Κελαϊδής, Κοκκινάκης).

Κυριακή  (23/11):

12.00: Γήπεδο Ατσιποπούλου: ΑΕ ΑΤΣΙΠΟΠΟΥΛΟΥ ΠΡΙΝΕ - ΑΟΝ ΑΣΤΕΡΑΣ Ρ. 2
(Μαυρεδάκης, Κελαϊδής, Κοκολάκης).

12.00: Γήπεδο Σπηλίου: ΠΑΙΔΕΙΑ - ΑΟ ΡΕΘΥΜΝΙΑΚΟΣ
(Νεραντζάκης, Τσιγδινός, Κοκκινάκης).

 

Πρωτάθλημα Παίδων 8Χ8 (3η αγωνιστική)

Σάββατο (22/11)

19.00: Γήπεδο Επισκοπής: ΑΟ ΕΠΙΣΚΟΠΗΣ 2010 - ΑΟ ΑΣΗ ΓΩΝΙΑΣ

(Σταυρουλάκης).

12.00: Γήπεδο Φουρφουρά: ΑΟ ΨΗΛΟΡΕΙΤΗΣ - ΡΕΚΑΛ 2012

(Βαρβαντάκης)  

11.30: Γήπεδο Περάματος:ΑΟ ΚΑΛΥΒΟΣ - ΑΟ ΑΕΤΟΣ ΑΝΩΓΕΙΩΝ

(Σκεπετζάκης).

11.00: Γήπεδο Γερανίου:  ΑΟ ΠΟΣΕΙΔΩΝ - ΑΓΟΔΑ ΠΑΝΑΡΚΑΔΙΚΟΣ

(Μαϊνωλάς)      

 Κυριακή (23/11):

12.15: Γήπεδο Μελιδονίου: ΑΟ ΤΑΛΩΣ ΜΕΛΙΔΟΝΙΟΥ - ΑΟ ΕΡΜΗΣ ΖΩΝΙΑΝΩΝ

(Βαρβαντάκης).              

 

Πίσω

  Το πρόγραμμα των φιλικών προετοιμασίας:

    «Θ. Βαρδινογιάννης», Τρίτη 8 Αυγούστου:
    Επισκοπή – Άρης
5-1
    «Θ. Βαρδινογιάννης», Σάββατο 12 Αυγούστου:
   Επισκοπή – Ρεθυμνιακός 2-1

    «Θ. Βαρδινογιάννης», Σάββατο 19 Αυγούστου:
   Επισκοπή - ΙΝΚΑ 2-0
    Γηπ. Αλικαρνασσού, Τετάρτη 23 Αυγούστου:
   Ηρόδοτος - Επισκοπή 

   «Θ. Βαρδινογιάννης», Σάββατο 26 Αυγούστου:
   Επισκοπή - Κορωνίδα

   
ΔΑΚ Γάλλου (Super Cup), Κυριακή 3 Σεπτεμβρίου:
   Επισκοπή - ΑΕΜ

   
ΔΑΚ Γάλλου, Σάββατο 9 Σεπτέμβρη:
   Ε
πισκοπή - Παλαιόχωρα
















 
ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΑ
# ΟΜΑΔΕΣ ΒΑΘΜΟΙ
1 ΑΕΜ 85
2 ΕΠΙΣΚΟΠΗ 83
3 ΡΕΘΥΜΝΙΑΚΟΣ 65
4 ΑΣΤΕΡΑΣ Ρ. 64
5 ΑΡΗΣ 58
6 ΠΟΣΕΙΔΩΝΑΣ 44
- 0ΦΑ 44
8 ΕΑΠ 42
9 ΤΑΛΩΣ ΜΕΛ. 35
10 ΨΗΛΟΡΕΙΤΗΣ 30
11 ΠΑΟ ΑΛΦΑΣ 29
- ΔΟΞΑ ΠΛ. 29
- ΚΑΛΥΒΟΣ 29
14 ΣΠΗΛΙ 25
15 ΛΙΒΑΔΙΑ 25
16 ΦΛΟΓΑ Ρ. (Αποχώρησε)
 
Ρέθυμνο HOTSoft.gr σχεδιασμός, κατασκευή, Προώθηση ιστοσελίδων, Κρητη SEO. Ρέθυμνο Aσύρματα δίκτυα WiFi, Δομημένη καλωδίωση, έξυπνο σπίτι. Rethymno Website Design, Web Development, Web site Promotion, SEO Crete SEM. powered by HOTSoft.gr internet, δίκτυα & τηλεπικοινωνίες