B' ΤΟΠΙΚΟ: Πρεμιέρα για την Επισκοπή 2010

17/10/14

""

Ξεκινά αύριο το πρωτάθλημα της Β’ κατηγορίας τοπικού, εκεί όπου συμμετέχει η ομάδα μας με προπονητή τον Βασίλη Αθανασιάδη.

Η Επισκοπή 2010 που, ως επί τω πλείστον, αποτελείται από παιδιά μικρής ηλικίας (14-18 ετών) πλαισιωμένα από 5 έμπειρους ποδοσφαιριστές του συλλόγου μας (Νικολιδάκης, Βελονάκης, Καλλτισουνάκης, Ρεϊζάκης και Κυριακάκης) αποσκοπεί να μπει με το "δεξί" στη διοργάνωση.

Πρώτος αντίπαλος είναι το Πάνορμο και ο αγώνας θα πραγματοποιηθεί την Κυριακή στο γήπεδο Περάματος (12.00).

Το πρόγραμμα και οι διαιτητές της 1ης αγωνιστικής στην Β’ κατηγορία τοπικού:

Σάββατο 18-10-2014
16:00: Γήπεδο Επισκοπής: ΑΟ Φλόγα Ρουστίκων – Φοίνικας
(Φραντζεσκάκης, Κατσαμάς, Βαββός).

16:00: Γήπεδο Μελιδονίου: Τάλως Γαράζου – Μαργαρίτες
(Μοχιανάκης, Κουτσουράκης, Νεραντζάκης).


Κυριακή (19-10-2014)

12:00: Γήπεδο Μισιρίων: ΑΟ Απόλλωνας – ΑΕ Ατσιπ. /Πρινέ
(Δρακακάκης, Μαυρεδάκης, Τσαμπουράκης).

12:00: Γήπεδο Περάματος: ΑΟ Πανόρμου – Επισκοπή 2010
(Κατσαμάς Μ., Σκεπετζάκης, Μαϊνωλάς – Π.Δ. Καλαϊτζάκης Ε.)

16:00: Γήπεδο Μελάμπων:  ΑΟ Μελάμπων –ΑΓΟΔΑ Παναρκαδικός
(Κετετσίδης, Τομακτσίδης, Καραγιαννόπουλος Θ.).


Πίσω

  Τα αποτελέσματα της 15ης αγωνιστικής:

  Δόξα Πλατανέ – Επισκοπή    0-7
   Ποσειδώνας – Άρης        2-1
   Τάλως Μελιδονίου – Αετός Ανωγείων    2-0
   Αστέρας Ρ. – Κεραυνός    6-1
   Κάλυβος – Σπήλι    6-2
   Ψηλορείτης – ΠΑΟ Αλφάς    3-0
   Ε.Α.Π. – Ρεθυμνιακός           1-2
   Ρεπό: ΟΦ Αρμένων







 
ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΑ
# ΟΜΑΔΕΣ ΒΑΘΜΟΙ
1 ΕΠΙΣΚΟΠΗ 37
2 ΑΣΤΕΡΑΣ Ρ. 36
3 ΡΕΘΥΜΝΙΑΚΟΣ 35
4 ΚΑΛΥΒΟΣ 25
5 ΕΑΠ 21
6 ΔΟΞΑ ΠΛ. 20
7 0ΦΑ 18
8 ΣΠΗΛΙ 16
- ΠΟΣΕΙΔΩΝΑΣ 16
10 ΠΑΟ ΑΛΦΑΣ 15
- ΑΡΗΣ 15
12 ΑΕΤΟΣ ΑΝ. 14
13 ΤΑΛΩΣ ΜΕΛ. 13
14 ΨΗΛΟΡΕΙΤΗΣ 7
15 ΚΕΡΑΥΝΟΣ 5
     
 
Ρέθυμνο HOTSoft.gr σχεδιασμός, κατασκευή, Προώθηση ιστοσελίδων, Κρητη SEO. Ρέθυμνο Aσύρματα δίκτυα WiFi, Δομημένη καλωδίωση, έξυπνο σπίτι. Rethymno Website Design, Web Development, Web site Promotion, SEO Crete SEM. powered by HOTSoft.gr internet, δίκτυα & τηλεπικοινωνίες