Α’ ΕΠΣ Ρεθύμνου: Επισκοπή Β’ – Σπήλι 1-3

18/1/14

Οι φιλοξενούμενοι κατάφεραν να πάρουν προβάδισμα στις καθυστερήσεις του πρώτου ημιχρόνου, ενώ στο δεκάλεπτο 60’-70’ πετυχαν δυο ακόμα τέρματα. Η ομάδα μας μείωσε σε 3-1, με τον Νικολιδάκη στο 81’.

Επισκοπή Β’ (A. Παπαδάκης): Χριστοδουλάκης (70’ Χνάρης), Αγγελάκης Κ., Ρειζάκης, Κυμιωνης Γ., Τσαντίλας, Παπαδάκης, Κυριακάκης, Σαρρής, Νικολιδάκης, Εννέα (λ.τ. 25’ Πατελάρος), Σωπασής (52’ Ανυαφαντάκης Γ.)

Το Κυριακή 26 Ιανουαρίου στις 11.00 το πρωί η Επισκοπή Β’, θα αντιμετωπίσει τον Παναρκαδικό στο γήπεδο Μισιρίων, για την 16η αγωνιστική του πρωταθλήματος.