Η κλήρωση της Α’ ΕΠΣ Ρεθύμνου, πρεμιέρα εντός έδρας για την Επισκοπή Β’

31/7/13

Η ομάδα της Επισκοπής Β’ (U20) θα συμμετέχει στο πρώτο τη τάξει πρωτάθλημα του Ρεθύμνου για 2η φορά στην ιστορία της.
Αναλυτικά όλο το πρόγραμμα της Α’ ΕΠΣ Ρεθύμνου.

1η αγωνιστική 16η
Τάλως Γαράζου – Δόξα Πλατανέ
Αετός Ανωγείων – ΟΦ Αρμένων
Αστέρας Ρεθύμνου – Ποσειδώνας Γερανίου
Ασή Γωνιά – Τάλως Μελιδονίου
Αστέρας Περάματος – Λιβάδια
Ψηλορείτης – Ρεθυμνιακός
Επισκοπή Β’ – Παναρκαδικός
Άρης Ρεθύμνου – Σπήλι

2η αγωνιστική 17η
Αετός Ανωγείων – Τάλως Γαράζου
Δόξα Πλατανέ – Αστέρας Ρεθύμνου
ΟΦ Αρμένων – Ασή Γωνιά
Ποσειδώνας Γερανίου – Αστέρας Περάματος
Τάλως Μελιδονίου – Ψηλορείτης
Λιβάδια – Επισκοπή Β’
Ρεθυμνιακός – Σπήλι
Παναρκαδικός – Άρης Ρεθύμνου

3η αγωνιστική 18η
Τάλως Γαράζου – Αστέρας Ρεθύμνου
Ασή Γωνιά – Αετός Ανωγείων
Αστέρας Περάματος – Δόξα Πλατανέ
Ψηλορείτης – ΟΦ Αρμένων
Επισκοπή Β’ – Ποσειδώνας Γερανίου
Σπήλι – Τάλως Μελιδονίου
Άρης Ρεθύμνου – Λιβάδια
Ρεθυμνιακός – Παναρκαδικός

4η αγωνιστική 19η
Ασή Γωνιά – Τάλως Γαράζου
Αστέρας Ρεθύμνου – Αστέρας Περάματος
Αετός Ανωγείων – Ψηλορείτης
Δόξα Πλατανέ – Επισκοπή Β’
ΟΦ Αρμένων – Σπήλι
Ποσειδώνας Γερανίου – Άρης Ρεθύμνου
Τάλως Μελιδονίου – Παναρκαδικός
Λιβάδια – Ρεθυμνιακός

5η αγωνιστική 20η
Τάλως Γαράζου – Αστέρας Περάματος
Ψηλορείτης – Ασή Γωνιά
Επισκοπή Β’ – Αστέρας Ρεθύμνου
Σπήλι – Αετός Ανωγείων
Άρης Ρεθύμνου – Δόξα Πλατανέ
Παναρκαδικός – ΟΦ Αρμένων
Ρεθυμνιακός – Ποσειδώνας Γερανίου
Τάλως Μελιδονίου – Λιβάδια

6η αγωνιστική 21η
Ψηλορείτης – Τάλως Γαράζου
Αστέρας Περάματος – Επισκοπή Β’
Ασή Γωνιά – Σπήλι
Αστέρας Ρεθύμνου – Άρης Ρεθύμνου
Αετός Ανωγείων – Παναρκαδικός
Δόξα Πλατανέ – Ρεθυμνιακός
ΟΦ Αρμένων – Λιβάδια
Ποσειδώνας Γερανίου – Τάλως Μελιδονίου

7η αγωνιστική 22η
Τάλως Γαράζου – Επισκοπή Β’
Σπήλι – Ψηλορείτης
Άρης Ρεθύμνου – Αστέρας Περάματος
Παναρκαδικός – Ασή Γωνιά
Ρεθυμνιακός – Αστέρας Ρεθύμνου
Λιβάδια – Αετός Ανωγείων
Τάλως Μελιδονίου – Δόξα Πλατανέ
ΟΦ Αρμένων – Ποσειδώνας Γερανίου

8η αγωνιστική 23η
Σπήλι – Τάλως Γαράζου
Επισκοπή Β’ – Άρης Ρεθύμνου
Ψηλορείτης – Παναρκαδικός
Αστέρας Περάματος – Ρεθυμνιακός
Ασή Γωνιά – Λιβάδια
Αστέρας Ρεθύμνου – Τάλως Μελιδονίου
Αετός Ανωγείων – Ποσειδώνας Γερανίου
Δόξα Πλατανέ – ΟΦ Αρμένων

9η αγωνιστική 24η
Τάλως Γαράζου – Άρης Ρεθύμνου
Παναρκαδικός – Σπήλι
Ρεθυμνιακός – Επισκοπή Β’
Λιβάδια – Ψηλορείτης
Τάλως Μελιδονίου – Αστέρας Περάματος
Ποσειδώνας Γερανίου – Ασή Γωνιά
ΟΦ Αρμένων – Αστέρας Ρεθύμνου
Δόξα Πλατανέ – Αετός Ανωγείων

10η αγωνιστική 25η
Παναρκαδικός – Τάλως Γαράζου
Άρης Ρεθύμνου – Ρεθυμνιακός
Σπήλι – Λιβάδια
Επισκοπή Β’ – Τάλως Μελιδονίου
Ψηλορείτης – Ποσειδώνας Γερανίου
Αστέρας Περάματος – ΟΦ Αρμένων
Ασή Γωνιά – Δόξα Πλατανέ
Αστέρας Ρεθύμνου – Αετός Ανωγείων

11η αγωνιστική 26η
Τάλως Γαράζου – Ρεθυμνιακός
Λιβάδια – Παναρκαδικός
Τάλως Μελιδονίου – Άρης Ρεθύμνου
Ποσειδώνας Γερανίου – Σπήλι
ΟΦ Αρμένων – Επισκοπή Β’
Δόξα Πλατανέ – Ψηλορείτης
Αετός Ανωγείων – Αστέρας Περάματος
Αστέρας Ρεθύμνου – Ασή Γωνιά

12η αγωνιστική 27η
Λιβάδια – Τάλως Γαράζου
Ρεθυμνιακός – Τάλως Μελιδονίου
Παναρκαδικός – Ποσειδώνας Γερανίου
Άρης Ρεθύμνου – ΟΦ Αρμένων
Σπήλι – Δόξα Πλατανέ
Επισκοπή Β’ – Αετός Ανωγείων
Ψηλορείτης – Αστέρας Ρεθύμνου
Αστέρας Περάματος – Ασή Γωνιά

13η αγωνιστική 28η
Τάλως Γαράζου – Τάλως Μελιδονίου
Ποσειδώνας Γερανίου – Λιβάδια
ΟΦ Αρμένων – Ρεθυμνιακός
Δόξα Πλατανέ – Παναρκαδικός
Αετός Ανωγείων – Άρης Ρεθύμνου
Αστέρας Ρεθύμνου – Σπήλι
Ασή Γωνιά – Επισκοπή Β’
Αστέρας Περάματος – Ψηλορείτης

14η αγωνιστική 29η
Ποσειδώνας Γερανίου – Τάλως Γαράζου
Τάλως Μελιδονίου – ΟΦ Αρμένων
Λιβάδια – Δόξα Πλατανέ
Ρεθυμνιακός – Αετός Ανωγείων
Παναρκαδικός – Αστέρας Ρεθύμνου
Άρης Ρεθύμνου – Ασή Γωνιά
Σπήλι – Αστέρας Περάματος
Επισκοπή Β’ – Ψηλορείτης

15η αγωνιστική 30η
Τάλως Γαράζου – ΟΦ Αρμένων
Δόξα Πλατανέ – Ποσειδώνας Γερανίου
Αετός Ανωγείων – Τάλως Μελιδονίου
Αστέρας Ρεθύμνου – Λιβάδια
Ασή Γωνιά – Ρεθυμνιακός
Αστέρας Περάματος – Παναρκαδικός
Ψηλορείτης – Άρης Ρεθύμνου
Επισκοπή Β’ – Σπήλι

Πίσω

  Τα αποτελέσματα της 4ης αγωνιστικής:

  Ψηλορείτης – Ποσειδώνας    0-3
   ΠΑΟ Αλφάς – Σπήλι 2-3
   Κεραυνός – Ρεθυμνιακός 1-6
   Επισκοπή – Άρης    1-0
   Δόξα Πλατανέ – Τάλως Μελιδονίου    3-0
   Αστέρας - Κάλυβος
   Ε.Α.Π. – ΟΦ Αρμένων   1-0
   Ρεπό: Αετός Ανωγείων




 
ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΑ
# ΟΜΑΔΕΣ ΒΑΘΜΟΙ
1 ΡΕΘΥΜΝΙΑΚΟΣ 10
2 ΕΠΙΣΚΟΠΗ 9
3 ΑΣΤΕΡΑΣ Ρ. 7
- ΑΡΗΣ 7
- ΣΠΗΛΙ 7
- ΕΑΠ 7
7 0ΦΑ 5
- ΔΟΞΑ ΠΛ. 5
9 ΠΑΟ ΑΛΦΑΣ 4
- ΑΕΤΟΣ ΑΝ. 4
- ΚΑΛΥΒΟΣ 4
12 ΤΑΛΩΣ ΜΕΛ. 3
- ΠΟΣΕΙΔΩΝΑΣ 3
14 ΨΗΛΟΡΕΙΤΗΣ 0
- ΚΕΡΑΥΝΟΣ 0
     
 
Ρέθυμνο HOTSoft.gr σχεδιασμός, κατασκευή, Προώθηση ιστοσελίδων, Κρητη SEO. Ρέθυμνο Aσύρματα δίκτυα WiFi, Δομημένη καλωδίωση, έξυπνο σπίτι. Rethymno Website Design, Web Development, Web site Promotion, SEO Crete SEM. powered by HOTSoft.gr internet, δίκτυα & τηλεπικοινωνίες