Όλα τα αποτελέσματα σε όλες τις κατηγορίες στα παιχνίδια που έγιναν τις 2 πρώτες ημέρες του «SPORTteam CRETA CUP 2013»

26/6/13






Εφηβικό (1995-97)

1η αγωνιστική
Ηλιούπολη – Ηρόδοτος 0-0
Αστέρας Ρέθυμνου – PAO School Κόρινθος 1-1
Ρεπό: Επισκοπή
2η αγωνιστική
Ηλιούπολη – Αστέρας Ρεθύμνου 3-1
Επισκοπή – PAO School Κόρινθος 2-2
Ρεπό: Ηρόδοτος
3η αγωνιστική
Ηλιούπολη – Επισκοπή 5-0
Ηρόδοτος - Αστέρας Ρεθύμνου 3-0
Ρεπό: PAO School Κόρινθος

Παιδικό (1998-99) – Α’ Όμιλος
1η αγωνιστική
Ίωνες Π. Φαλήρου – ARENA Χανίων (27/6)
Εργοτέλης – Ηρόδοτος 0-2
2η αγωνιστική
Ίωνες Π. Φαλήρου– Ηρόδοτος 1-0
ARENA Χανίων – Εργοτέλης 1-1
3η αγωνιστική
Ίωνες Π. Φαλήρου – Εργοτέλης 5-1
ARENA Χανίων – Ηρόδοτος 3-0

Β’ Όμιλος
1η αγωνιστική

Ποσειδώνας Καρπάθου – ΠΟΑ1  0-0
Αστέρας Ρεθύμνου – Ολυμπιακός Μαλεβιζίου 0-2
2η αγωνιστική
Αστέρας Ρεθύμνου - Ποσειδώνας Καρπάθου 4-1
ΠΟΑ1 - Ολυμπιακός Μαλεβιζίου 2-1
3η αγωνιστική
Ποσειδώνας Καρπάθου - Ολυμπιακός Μαλεβιζίου 1-1
Αστέρας Ρεθύμνου – ΠΟΑ1  (27/6)

Παμπαιδικό (2000-01) – Α’ Όμιλος
1η αγωνιστική
Ίωνες Π. Φαλήρου – Αστέρας Ρεθύμνου (27/6)
ΠΟΑ2 – Ηρόδοτος 1-3
2η αγωνιστική
Ίωνες Π. Φαλήρου – Ηρόδοτος 1-0
Αστέρας Ρεθύμνου – ΠΟΑ2  0-1
3η αγωνιστική
Ίωνες Π. Φαλήρου – ΠΟΑ2  3-1
Αστέρας Ρεθύμνου – Ηρόδοτος 2-1

Β’ Όμιλος
1η αγωνιστική

Ποσειδώνας Καρπάθου – ΠΟΑ1  4-0
Επισκοπή – Άρης Ρεθύμνου 3-0
2η αγωνιστική
Επισκοπή - Ποσειδώνας Καρπάθου 3-1
ΠΟΑ1 - Άρης Ρεθύμνου 3-0
3η αγωνιστική
Ποσειδώνας Καρπάθου - Άρης Ρεθύμνου 3-0
Επισκοπή – ΠΟΑ1  0-6

Τζούνιορ (2002-03) – Α’ Όμιλος
1η αγωνιστική

ΠΟΑ1 - Ποσειδώνας Καρπάθου 3-2
2η αγωνιστική
ΠΟΑ1 – Αστέρας Ρεθύμνου 5-0
3η αγωνιστική
Ποσειδώνας Καρπάθου - Αστέρας Ρεθύμνου 1-2

Β’ Όμιλος
1η αγωνιστική
ΠΟΑ2 – Ηρόδοτος 1-1
2η αγωνιστική
ΠΟΑ2 – Επισκοπή 7-4
3η αγωνιστική
Επισκοπή – Ηρόδοτος 6-1

Πίσω

  Το πρόγραμμα των φιλικών προετοιμασίας:

    «Θ. Βαρδινογιάννης», Τρίτη 8 Αυγούστου:
    Επισκοπή – Άρης
5-1
    «Θ. Βαρδινογιάννης», Σάββατο 12 Αυγούστου:
   Επισκοπή – Ρεθυμνιακός 2-1

    «Θ. Βαρδινογιάννης», Σάββατο 19 Αυγούστου:
   Επισκοπή - ΙΝΚΑ 2-0
    Γηπ. Αλικαρνασσού, Τετάρτη 23 Αυγούστου:
   Ηρόδοτος - Επισκοπή 

   «Θ. Βαρδινογιάννης», Σάββατο 26 Αυγούστου:
   Επισκοπή - Κορωνίδα

   
ΔΑΚ Γάλλου (Super Cup), Κυριακή 3 Σεπτεμβρίου:
   Επισκοπή - ΑΕΜ

   
ΔΑΚ Γάλλου, Σάββατο 9 Σεπτέμβρη:
   Ε
πισκοπή - Παλαιόχωρα
















 
ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΑ
# ΟΜΑΔΕΣ ΒΑΘΜΟΙ
1 ΑΕΜ 85
2 ΕΠΙΣΚΟΠΗ 83
3 ΡΕΘΥΜΝΙΑΚΟΣ 65
4 ΑΣΤΕΡΑΣ Ρ. 64
5 ΑΡΗΣ 58
6 ΠΟΣΕΙΔΩΝΑΣ 44
- 0ΦΑ 44
8 ΕΑΠ 42
9 ΤΑΛΩΣ ΜΕΛ. 35
10 ΨΗΛΟΡΕΙΤΗΣ 30
11 ΠΑΟ ΑΛΦΑΣ 29
- ΔΟΞΑ ΠΛ. 29
- ΚΑΛΥΒΟΣ 29
14 ΣΠΗΛΙ 25
15 ΛΙΒΑΔΙΑ 25
16 ΦΛΟΓΑ Ρ. (Αποχώρησε)
 
Ρέθυμνο HOTSoft.gr σχεδιασμός, κατασκευή, Προώθηση ιστοσελίδων, Κρητη SEO. Ρέθυμνο Aσύρματα δίκτυα WiFi, Δομημένη καλωδίωση, έξυπνο σπίτι. Rethymno Website Design, Web Development, Web site Promotion, SEO Crete SEM. powered by HOTSoft.gr internet, δίκτυα & τηλεπικοινωνίες