Ο Μ. Χνάρης στην αποστολή της ομάδας Παίδων της 4ης Ζώνης

10/4/14

Ο νεαρός τερματοφύλακα του Ρέθυμνο Π.Σ. (συνεργαζόμενη ακαδημία της Επισκοπής) Μανόλης Χνάρης έχει γεννηθεί το 2000.
Η ομάδα Παίδων της 4ης Ζώνης θα συμμετέχει στην τελική φάση των Πανελληνίων Πρωταθλημάτων Προεπιλογής Εθνικών Ομάδων, που θα πραγματοποιηθεί στην Κατερίνη από την Κυριακή 13/4 ως και την Μεγάλη Τετάρτη 16/4.
Οι ομάδες που θα πάρουν μέρος στο τουρνουά που θα διεξαχθεί στην Κατερίνη, θα είναι χωρισμένες σε 4 γεωγραφικές ζώνες, σύμφωνα με το Στρατηγικό Πλάνο Ανάπτυξης που εκπονήθηκε από την Ελληνική Ποδοσφαιρική Ομοσπονδία σε συνεργασία με τον ομοσπονδιακό τεχνικό κ. Σάντος. Πρόκειται για ένα ολοκληρωμένο σχέδιο που έχει ως στόχο την επιλογή 44 ποδοσφαιριστών για τη νέα Εθνική Ομάδα Κ-15, καθώς επίσης την επαναξιολόγηση παικτών στις μεγαλύτερες ηλικιακά Εθνικές Ομάδες.

Το αγωνιστικό πρόγραμμα (όλοι οι αγώνες θα διεξαχθούν στο Α’ ΔΑΚ Κατερίνης)
13/4 (15:00 Παίδες, 17:30 Νέοι): 1η Ζώνη – 2η Ζώνη
14/4 (15:00 Παίδες, 17:30 Νέοι): 3η Ζώνη – 4η Ζώνη
15/4 (15:00 Παίδες, 17:30 Νέοι): Μικρός Τελικός
16/4 (10:00 Παίδες, 12:30 Νέοι): Μεγάλος Τελικός

Το Ρόστερ της Ομάδας Παίδων της «4ης Ζώνης»
Χνάρης Εμμανουήλ (ΕΣΠ Ρεθύμνου),
Αργυρουδάκης Νικόλαος, Γιακουμάκης Πέτρος, Κακαβελάκης Δημήτριος (ΕΠΣ Χανίων), Παπαματθαιάκης Νικήτας (ΕΠΣ Λασιθίου), Μαυροειδής Γεώργιος, Λαγουδάκης Κωνσταντίνος, Αζίζης Νεκτάριος, Σταυρακάκης Εμμανουήλ, Πλαϊτάκης Αρκάδιος, Κομνηνός Ιπποκράτης (ΕΠΣ Ηρακλείου), Παπουτσιδέλης Παναγιώτης, Αρνόμαλλης Νικόλαος, Μαρίνος Γεώργιος, Παλαμούτσης Χρήστος (ΕΠΣ Λέσβου), Μπακίρης Εμμανουήλ, Χόχλατος Ιωάννης, Ράφτης Αντώνιος, Τσαβάρης Νικόλαος, Διακογεωργίου Αντώνιος (ΕΠΣ Δωδεκανήσου).

Πίσω

  Το πρόγραμμα των φιλικών προετοιμασίας:

    «Θ. Βαρδινογιάννης», Τρίτη 8 Αυγούστου:
    Επισκοπή – Άρης
5-1
    «Θ. Βαρδινογιάννης», Σάββατο 12 Αυγούστου:
   Επισκοπή – Ρεθυμνιακός 2-1

    «Θ. Βαρδινογιάννης», Σάββατο 19 Αυγούστου:
   Επισκοπή - ΙΝΚΑ 2-0
    Γηπ. Αλικαρνασσού, Τετάρτη 23 Αυγούστου:
   Ηρόδοτος - Επισκοπή 

   «Θ. Βαρδινογιάννης», Σάββατο 26 Αυγούστου:
   Επισκοπή - Κορωνίδα

   
ΔΑΚ Γάλλου (Super Cup), Κυριακή 3 Σεπτεμβρίου:
   Επισκοπή - ΑΕΜ

   
ΔΑΚ Γάλλου, Σάββατο 9 Σεπτέμβρη:
   Ε
πισκοπή - Παλαιόχωρα
















 
ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΑ
# ΟΜΑΔΕΣ ΒΑΘΜΟΙ
1 ΑΕΜ 85
2 ΕΠΙΣΚΟΠΗ 83
3 ΡΕΘΥΜΝΙΑΚΟΣ 65
4 ΑΣΤΕΡΑΣ Ρ. 64
5 ΑΡΗΣ 58
6 ΠΟΣΕΙΔΩΝΑΣ 44
- 0ΦΑ 44
8 ΕΑΠ 42
9 ΤΑΛΩΣ ΜΕΛ. 35
10 ΨΗΛΟΡΕΙΤΗΣ 30
11 ΠΑΟ ΑΛΦΑΣ 29
- ΔΟΞΑ ΠΛ. 29
- ΚΑΛΥΒΟΣ 29
14 ΣΠΗΛΙ 25
15 ΛΙΒΑΔΙΑ 25
16 ΦΛΟΓΑ Ρ. (Αποχώρησε)
 
Ρέθυμνο HOTSoft.gr σχεδιασμός, κατασκευή, Προώθηση ιστοσελίδων, Κρητη SEO. Ρέθυμνο Aσύρματα δίκτυα WiFi, Δομημένη καλωδίωση, έξυπνο σπίτι. Rethymno Website Design, Web Development, Web site Promotion, SEO Crete SEM. powered by HOTSoft.gr internet, δίκτυα & τηλεπικοινωνίες