Η ακαδημία μας στο «SPORTteam CRETA CUP 2013»

28/6/13

1η αγωνιστική
Ρεπό: Επισκοπή
2η αγωνιστική
Επισκοπή – PAO Κόρινθος 2-0
(Ανυφαντάκης, Ρίντι)
3η αγωνιστική
Ηλιούπολη – Επισκοπή 5-0
4η αγωνιστική
Ηρόδοτος – Επισκοπή 5-0
5η αγωνιστική
Επισκοπή - Αστέρας Ρεθύμνου 1-0
(Μιχαλιός)

Παμπαίδες (2000-01) – Β’ Όμιλος
Στην κατηγορία Παμπαίδων η ακαδημία μας αγωνίστηκε στον Β’ όμιλο δίνοντας 3 παιχνίδια (2 νίκες,1 ήττα) καταλαμβάνοντας την 2η θέση στον όμιλο. Στην η Επισκοπή αντιμετώπισε στον μικρό τελικό τον Ηρόδοτο (2ος Α’ ομίλου) γνωρίζοντας την ήττα με 4-2.

Επισκοπή: Χνάρης Μ., Μακριδάκης, Καλογεράκης, Τσαούσι, Μανδακάκης, Παπιομύτογλου Μ., Παπιομύτογλου Π., Βαρότσης, Βρεττός, Λαζίδης, Μοσχονάς, Ποθουλάκης, Σωπασής Γ., Μαθιουδάκης, Αρμάντο, Σέρχιο.

1η αγωνιστική
Επισκοπή – Άρης Ρεθύμνου 3-0
2η αγωνιστική
Επισκοπή - Ποσειδώνας Καρπάθου 3-1
3η αγωνιστική
Επισκοπή – ΠΟΑ1  0-6

Μικρός τελικός
Ηροδοτος – Επισκοπή 4-2
(Λαζίδης, Τσαούσι)

Τζούνιορ (2002-03) – Β’ Όμιλος
Στην κατηγορία τζούνιορ η ακαδημία μας αγωνίστηκε στον Β’ όμιλο δίνοντας 2 παιχνίδια (1 Νίκη, 1 ήττα). Κατέλαβε την 2η θέση και αντιμετώπισε στα προημιτελικά τον Ποσειδώνα Καρπάθου (3ος Α’ ομίλου) από τον οποίο ηττήθηκε με 3-2.

Επισκοπή: Γαϊτάνης Σ., Μπερβανάκης, Γαϊτάνης Γ., Γαϊτάνης Ν., Κλάιντι, Βάρδας, Σπυριδάκης, Μανουσάκης, Μανωλιούδης, Φαμπιάν, Ντεμάι, Βροντάκης, Μανουκαράκης.

1η αγωνιστική
Ρεπό Επισκοπή
2η αγωνιστική
ΠΟΑ2 – Επισκοπή 7-4
(Κλάιντι 2, Βάρδας, Σπυριδάκης)
3η αγωνιστική
Επισκοπή – Ηρόδοτος 6-1
(2 Γαιτάνης Σ., Αποστολάκης, Βάρδας, Μπερβανάκης, Σπυριδάκης)

Προημιτελικά
Επισκοπή – Ποσειδώνας Καρπάθου 2-3
(Βάρδας, Αποστολάκης)

 

Πίσω

  Το πρόγραμμα των φιλικών προετοιμασίας:

    «Θ. Βαρδινογιάννης», Τρίτη 8 Αυγούστου:
    Επισκοπή – Άρης
5-1
    «Θ. Βαρδινογιάννης», Σάββατο 12 Αυγούστου:
   Επισκοπή – Ρεθυμνιακός 2-1

    «Θ. Βαρδινογιάννης», Σάββατο 19 Αυγούστου:
   Επισκοπή - ΙΝΚΑ 2-0
    Γηπ. Αλικαρνασσού, Τετάρτη 23 Αυγούστου:
   Ηρόδοτος - Επισκοπή 

   «Θ. Βαρδινογιάννης», Σάββατο 26 Αυγούστου:
   Επισκοπή - Κορωνίδα

   
ΔΑΚ Γάλλου (Super Cup), Κυριακή 3 Σεπτεμβρίου:
   Επισκοπή - ΑΕΜ

   
ΔΑΚ Γάλλου, Σάββατο 9 Σεπτέμβρη:
   Ε
πισκοπή - Παλαιόχωρα
















 
ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΑ
# ΟΜΑΔΕΣ ΒΑΘΜΟΙ
1 ΑΕΜ 85
2 ΕΠΙΣΚΟΠΗ 83
3 ΡΕΘΥΜΝΙΑΚΟΣ 65
4 ΑΣΤΕΡΑΣ Ρ. 64
5 ΑΡΗΣ 58
6 ΠΟΣΕΙΔΩΝΑΣ 44
- 0ΦΑ 44
8 ΕΑΠ 42
9 ΤΑΛΩΣ ΜΕΛ. 35
10 ΨΗΛΟΡΕΙΤΗΣ 30
11 ΠΑΟ ΑΛΦΑΣ 29
- ΔΟΞΑ ΠΛ. 29
- ΚΑΛΥΒΟΣ 29
14 ΣΠΗΛΙ 25
15 ΛΙΒΑΔΙΑ 25
16 ΦΛΟΓΑ Ρ. (Αποχώρησε)
 
Ρέθυμνο HOTSoft.gr σχεδιασμός, κατασκευή, Προώθηση ιστοσελίδων, Κρητη SEO. Ρέθυμνο Aσύρματα δίκτυα WiFi, Δομημένη καλωδίωση, έξυπνο σπίτι. Rethymno Website Design, Web Development, Web site Promotion, SEO Crete SEM. powered by HOTSoft.gr internet, δίκτυα & τηλεπικοινωνίες